Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Джерело

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | А я казала, що пропозиції Трампа-Путина щодо ЗАЕС - це пастка та легіт...

Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
9 070 Охват/переглядів 2026-02-06 06:55 Повідомлення №36722
А я казала, що пропозиції Трампа-Путина щодо ЗАЕС - це пастка та легітимізація окупації Росією ЗАЕС. І що це російський наратив, який транслюють і американці в інтересах окупанта. Сьогодні в Угорщині Лихачов, голова Росатом, однозначно висловився для агенства ТАСС."Ліхачов: Росія відкрита до міжнародного співробітництва щодо Запорізької АЕСПри цьому станція повинна належати російській стороні, зазначив глава РосатомаРедакція сайту ТАСС06:07оновлено 06:24ПАКШ /Угорщина/, 5 лютого. /ТАСС/. Росія відкрита до міжнародного співробітництва щодо Запорізької АЕС, в тому числі з США, але станція повинна належати РФ. Про це заявив глава Росатома Олексій Ліхачов у розмові з журналістами після церемонії заливки першого бетону в фундамент АЕС «Пакш-2».Він провів у Пакші тристоронню зустріч з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Гросссі та міністром закордонних справ і зовнішньоекономічних зв'язків Угорщини Петером Сійярто. Відповідаючи на питання ТАСС про її підсумки, Ліхачов зазначив, що підтвердив з боку Росії «абсолютну відкритість до співпраці» щодо Запорізької АЕС, в тому числі «можливого експорту електроенергії за межі Російської Федерації». «Цей експорт, цю міжнародну торгівлю електроенергією ми готові здійснювати в альянсі, в тому числі з американськими партнерами», - сказав глава Росатома. Водночас він підкреслив, що «питання експлуатації станції, її володіння, забезпечення незалежності повинні бути закріплені за російською організацією», додавши, що безпека - це перший ключовий елемент при формуванні планів використання будь-якого об'єкта атомної енергетики.На закінчення він повідомив, що «взяв від пана Гросссі чесне слово, що він буде продовжувати працювати з нами незалежно від того, як буде складатися його доля». Керівник Росатома назвав гендиректора МАГАТЕ «партнером, який розуміє інтереси Росії і вміє сприяти їх реалізації». Зверніть увагу на це щодо Гроссі: "«партнером, який РОЗУМІЄ інтереси Росії і вміє СПРИЯТИ їх реалізації». Які докази ще потрібні, що Гроссі на боці Росії?! Вже не кажу про його обійми та поцілунки з окупантами та воєнними злочинцями із Росатома.. Насправді нейтральні люди, справжні дипломати так себе не поводять...Ольга КОШАРНА.