Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Джерело

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | ️🤦‍♂️ Скандал з тим, як вивели гроші з Енергоатому на 2 млрд продовжує...

Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
9 880 Охват/переглядів 2026-01-25 12:32 Повідомлення №36563
⚛️🤦‍♂️ Скандал з тим, як вивели гроші з Енергоатому на 2 млрд продовжується. 💁‍♂️Отже, після вже того, як схема вийшла у публічний простір і відмовився ДТЕК - то Енергоатом нарешті вчора 24-го січня (нагадаю це субота) в 21 вечора розіслав лист іншим трейдерам. Типу: «Давайте добровільно ви подумаєте розірвати з нами договір на цю поставку») І це повна профанація. Тому що:▪️ як ви розумієте, якщо хтось і буде відповідати то з понеділка (26 січня);▪️мова про 60 субʼєктів. Як ви розумієте це ще той буде «консенсус»)▪️найбільш зацікавлені трейдери просто не погодяться і все. Добровільно відмовитися просто так заробити) Але чому Енергоатом це робить? Щоб проявити бурхливу діяльність і типу «зробили що могли». ⚡️Ну і головне, період постачання енергії - 21-31 січня, тобто 11 днів.Тобто кожен день ось такої бюрократії та затягування, це кошти трейдерам і мінус для «Енергоатому». Думаю більшість учасників схеми просто десь 29-30 числа і добровільно зупинить контакт) Вже все і так заробили)))🤬 Чому, попри вже очевидність проблеми (просто так же Енергоатом не пропонував би зупинити контракти) у нас досі немає жодної реакції Уряду? Де МінЕкономіки, яке персонально зараз несе відповідальність за роботу держкомпанії? Як там наш Міністр енергетики Шмигаль?Чому вже третій місяць блокується призначення Наглядової Ради і люди Міндіча досі рулять енергетикою? Ми справді віримо, що НКРЕКП (теж майже все Міндіча) ось так випадково помилимося теж ?) P.S. 📩Нагадаю, що ми будемо подавати заяву у НАБУ на цю очевидну історію і так само буде заява по статті 232-3 щодо інсайдерськоі торгівлі на ринку електроенергії теж. Це для мотивації переглянути рішення.Осінт по компаніям теж робимо🕵️‍♂️