Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Додано 14 лип 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Кількість підписників: 25 119
Фото: 22,100
Відео: 5,090
Посилання: 10,000
Опис:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Джерело

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | ️Павло Павлишин, колишній керівник РАЕС, перший заступник міського гол...

Логотип телеграм спільноти - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
3 300 Охват/переглядів 2025-05-01 05:49 Повідомлення №31613
‼️Павло Павлишин, колишній керівник РАЕС, перший заступник міського голови міста Вараш про складнощі добудови Хмельницької АЕС, проблему прогнозування науково-технічного розвитку в енергетиці та потреб економіки України, неможливість реалізації великих будівництв на ХАЕС в умовах бойових дій.✔️✔️✔️"Корінь проблеми в тому, що Енергоатом зараз просто збільшує свій апарат, розростається і перебирає на себе повноваження станцій. Я вважаю, що він має виконувати тільки представницькі функції. Вся теперішня централізація всього шкідлива. Майже все зараз контролює Енергоатом, станції, наприклад, майже нічого не купують. Плюс різні незрозумілі і, на мій погляд, непотрібні сервіси.Станції можуть прекрасно справитися самостійно з оперативною діяльністю. Я б більше можливостей управління віддав самим станціям.Централізація, на мій погляд, тільки шкодить. Розукрупнення і дебюрократизація Енергоатома – це не так просто, але зараз ця централізація - це шлях в нікуди" ⬇️⬇️⬇️Більше тутhttps://e-b.com.ua/pavlo-pavlisin-rozukrupnennya-energoatoma-ce-neprosta-ric-ale-centralizaciya-ce-slyax-v-nikudi-7763#Слава_Україні🇺🇦Вараш (Кузнецовск) Вараш. ОТГ.