Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес
Додано 14 лип 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Кількість підписників: 1 813
Фото: 6,260
Відео: 358
Посилання: 5,180
Опис:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Джерело

ЕнергоБізнес | Білорусь та Росія готуються створити єдиний енергетичний ринок Союзної...

Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
318 Охват/переглядів 2024-07-21 12:38 Повідомлення №4245
💩🇧🇾 Білорусь та Росія готуються створити єдиний енергетичний ринок Союзної держави🏴 Уряд Росії схвалив поданий Міненерго проект угоди про створення єдиного енергетичного ринку Союзної держави. У ньому йдеться, що проект узгоджений із МЗС РФ та «іншими зацікавленими федеральними органами виконавчої влади», а також «попередньо опрацьований з білоруською стороною». Після схвалення урядом документ подається на підпис Володимиру Путіну.🤡 29 січня у Санкт-Петербурзі на засіданні Вищої державної ради Союзної держави Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь та Росія «ще не остаточно визначилися з найважливіших питань – це стосується створення єдиних ринків газу, нафти та нафтопродуктів». За його словами, він регулярно обговорює ці питання із Путіним.👺 Раніше Лукашенко зазначав, що єдиний енергетичний ринок є одним із ключових питань, які необхідно вирішити у відносинах Москви та Мінська. А 24 травня на зустрічі з Путіним у Мінську Лукашенко ще раз заявив про необхідність остаточної угоди щодо умов постачання російської нафти та газу до Білорусі.🛢 Насправді єдина вимога Лукашенка – це щоб Росія постачала Мінську газ та нафту за внутрішньоросійськими цінами. У Москві зі зрозумілих причин вважали це наднахабством. Але тепер, мабуть, вирішили погодитися. Зрозуміло, що ця угода ще більше прив'яже РБ до РФ – потім з такої «енергетичної голки» Мінськ злізти вже не зможе. І не хочеться навіть думати, чим Лукашенку доведеться розплачуватись за енергоносії за внутрішніми російськими цінами.#Слава_Україні!🇺🇦