Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес
Додано 14 лип 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Кількість підписників: 1 813
Фото: 6,260
Відео: 358
Посилання: 5,180
Опис:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Джерело

ЕнергоБізнес | Німеччина знову стала чистим експортером електроенергії вперше з 2023 ...

Логотип телеграм спільноти - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
411 Охват/переглядів 2026-05-18 16:09 Повідомлення №7971
🇩🇪 Німеччина знову стала чистим експортером електроенергії вперше з 2023 року. 📈 З січня по березень країна експортувала 17,9 ТВт·ч та імпортувала 15,3 ТВт·ч, повідомили у Федеральному мережевому агентстві. 📊 У попередньому кварталі 2025 року імпорт перевищував експорт на 4 ТВт·ч.🇪🇺 Головною причиною переходу до чистого експорту стало відчутніше зниження оптових цін на електроенергію в Німеччині порівняно з сусідніми країнами. 💸 Через це імпорт німецького струму став для сусідів вигіднішим, тоді як у компаній з ФРН зменшилася потреба закуповувати електрику за кордоном.🇦🇹 Найбільшим покупцем електроенергії в цей період стала Австрія. 🇩🇰 🇳🇴 Експорт до Данії та Норвегії помітно зріс, а 🇫🇷 поставки до Франції скоротилися приблизно вдвічі.🌿 У структурі німецького експорту 57,1% припало на відновлювані джерела енергії. 🔋 В імпорті їхня частка становила 50,2%, при цьому серед окремих джерел лідирувала атомна енергетика.⚛️#Німеччина #електроенергія #експорт #енергетика #економіка #ЄС#ПІДПИСУЙТЕСЬ⬇️⬇️⬇️💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram💥Телеграм