Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Енергоатом 🇺🇦

@energoatom_ua
Кількість підписників: 22 231
Фото: 15,600
Відео: 4,280
Посилання: 13,900
Опис:
Офіційний канал НАЕК «Енергоатом» @EnergoatomNewsOffer_bot Приєднуйтесь до нас: ⚡️ FB: bit.ly/3v5dpND ⚡️ IG: bit.ly/3H7y8CE ⚡️ YT: bit.ly/3hbz9ip ⚡️ X: bit.ly/3ufhE8m ⚡️ IN: bit.ly/3ZzK2yK ⚡️ TH: bit.ly/3CYyMmq ⚡️ WEB: energoatom.com.ua
Джерело

Енергоатом 🇺🇦 | ️❗️❗️ До уваги громадськості та представників медіа!За наявною інформа...

Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦 Енергоатом 🇺🇦 @energoatom_ua
21 600 Охват/переглядів 2024-08-11 21:27 Повідомлення №18837
❗️❗️❗️ До уваги громадськості та представників медіа!За наявною інформацією, 11 серпня 2024 року близько 20:00 на території Запорізької атомної електростанції сталася пожежа на обʼєкті технічного водопостачання. В результаті цієї події сталося загоряння градирні номер один та пошкодження іншого технологічного обладнання.Порушень меж та умов безпечної експлуатації немає. Перевищень контрольних рівнів по викидах та скидах радіоактивних речовин не зафіксовано.Вірогідна причина - недбалість рашистських окупантів, або свідомий підпал градирні орками. Градирня номер один знаходиться приблизно в кілометрі від енергоблоків станції. Відомо, що рашисти використовують приміщення і споруди АЕС як військові склади для розміщення техніки, зброї, вибухівки і військової амуніції. В машзалах станції вони розмістили військові автівки. Градирні також використовуються як приміщення для складування і приховування військового обладнання і амуніції, через що значно збільшуються ризики виникнення пожеж у виробничих приміщеннях АЕС.Деградація систем і елементів АЕС з кожним днем погіршує загальну безпекову ситуацію на ЗАЕС. Масштабні пожежі можуть призводити до розвитку події аж до радіаційної аварії.У той же час, повідомляємо, що радіаційний стан на станції перебуває у межах чинних норм, загрози радіаційного забруднення для населення наразі немає.Використання рашистами атомної станції в якості військової бази наражає весь світ на загрозу катастрофи на ядерному обʼєкті. Лише звільнення ЗАЕС і передача її єдиному легітимному оператору - Енергоатому, може гарантувати недопущення ядерної та радіаційної аварії, забезпечити її надійну та безпечну експлуатацію.Написати нам 🇺🇦 | FB | IG | YT | X | IN | TH | EA