Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Енергоатом 🇺🇦

@energoatom_ua
Кількість підписників: 22 231
Фото: 15,600
Відео: 4,280
Посилання: 13,900
Опис:
Офіційний канал НАЕК «Енергоатом» @EnergoatomNewsOffer_bot Приєднуйтесь до нас: ⚡️ FB: bit.ly/3v5dpND ⚡️ IG: bit.ly/3H7y8CE ⚡️ YT: bit.ly/3hbz9ip ⚡️ X: bit.ly/3ufhE8m ⚡️ IN: bit.ly/3ZzK2yK ⚡️ TH: bit.ly/3CYyMmq ⚡️ WEB: energoatom.com.ua
Джерело

Енергоатом 🇺🇦 | ️Енергоатом долучився до ініціативи Уряду з розгортання пунктів незлам...

Логотип телеграм спільноти - Енергоатом 🇺🇦 Енергоатом 🇺🇦 @energoatom_ua
2 870 Охват/переглядів 2026-02-05 11:01 Повідомлення №25535
🇺🇦⚡️Енергоатом долучився до ініціативи Уряду з розгортання пунктів незламності НАЕК «Енергоатом» приєднався до урядової програми зі створення пунктів незламності. У Києві вже почали працювати перші осередки. Один із них відкрито силами фахівців філії ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом» для допомоги мешканцям столиці під час тривалих відключень електроенергії, спричинених масованими ракетними атаками росії. Найближчим часом такі пункти з'являться й в інших районах Києва.📌 Перший намет встановлено за адресою: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 17, біля станції метро «Дарниця».Пункт обладнано всім необхідним для комфортного перебування: освітленням, розетками, запасами води та гарячими напоями. Тут можна зігрітися, підзарядити мобільні пристрої, скористатися інтернетом та просто перепочити. На місці цілодобово чергують фахівці Аварійно-технічного центру та забезпечують безперебійну роботу обладнання. Виконавчий директор з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом» Богдан Шмигельський наголосив, що створення пунктів незламності стане частиною системної роботи Енергоатома з підтримки населення та підготовки до можливих енергетичних викликів. Найближчим часом пункти незламності з’являться і в інших районах столиці. 💬 «Енергоатом не лише генерує електроенергію наявними потужностями, а й виконує важливу соціальну функцію. Ми маємо можливість розгортати пункти незламності та поступово розширювати їхню мережу. У цей складний час ми підтримуємо і населення, і наших працівників», – сказав Богдан Шмигельський. Попри складну безпекову ситуацію, атомники продовжують забезпечувати надійне функціонування критичної інфраструктури та допомагати людям у найважчі моменти. ☢️#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵