Джерело
Enaken 🇺🇦 | Закину сьогодні $ в сейл PublicAI та в стейкинг TON в Wallet телеграм ...
3 560 Охват/переглядів
2025-08-12 12:02
Повідомлення №3637
Закину сьогодні $ в сейл PublicAI та в стейкинг TON в Wallet телеграм Сьогодні дедлайн по заносу в сейл PublicAI на Coinlist – вирішив трішки занести, все ж дають 100% на TGE по ціні $0.07 (FDV – $70 млн), нижче за фонди і зараз дуже сприятливий ринок. Обіцяють вийти в Q3.Інвестувати можна до 20:00. Якщо приймете рішення заносити не забувайте вказувати промокод: ENAKEN🏦Також закину TON в стейкинг в гаманці від телеграм, думаю ви вже бачили цю новину)У гаманці Telegram з’явилась можливість застейкати TON під 150% річних і щодня отримувати дохід у токенах XAUT (золото).Що робити:➖Заходимо у @wallet➖Проходимо розширений КУС, якщо був не пройдений➖Поповнюєте його до 3000 TON. Можна хеджувати через шорт або взяти в позику ➖Відкриваєм банер акції в гаманці і закидуємо туди ➖Отримуєте нагороди в XAUT, це токенізоване золото ➖Продаєте XAUT і TON після закінчення акції 26 серпня• TON можна вивести у будь-який момент, вони не морозяться.Але обовязково пройдіть вериф, а то є різні історії з заморозкою коштів, тому щоб не було таких приколів бажано пройти вериф. Я от не можу ще від вчора закинути, так як чекаю на підтвердження верифу, щось не повезло з цим)По доходу з фул сайзу 3к TON на акаунт можна очікувати 300-400$ доходу, а це прям хороший пасив може вийти для людей з великим банкомЯкщо підтвердять мій вериф, то обовʼязково занесу 3к TON і згодом поділюсь результатом.