Джерело
Enaken 🇺🇦 | Pump pump pump 🎮Зараз усі пишуть про сьогоднішній сейл PumpFun о 17:00...
4 100 Охват/переглядів
2025-07-12 11:53
Повідомлення №3603
Pump pump pump 🎮Зараз усі пишуть про сьогоднішній сейл PumpFun о 17:00. Там збирають шалені 600 млн$ і ажіотаж відповідний. Продають 150 млрд токенів за ціною 0.004$.Де можна купити токени $PUMP?✔️ На офіційній платформі: pump.fun✔️ На біржах-партнерах:— Bybit— Kraken— KuCoin— Gate.io— Bitget— MEXC— CoinlistДля себе вирішив заносити з кількох причин. Це реально одна з головних подій року в крипті - про неї всі говорять, великий хайп, а премаркет вже торгується по 0.0057$, що на 40% вище ціни сейлу. Тобто алоку можна спокійно захеджити і мати гарний прибуток.Але тут може зіграти жадібність, бо цілком реально злетіти до х2, і таке впустити буде шкода. Хоча, звісно, можуть і звозити вниз, фаду навколо вистачає, довго розписувати, але оптимально по рр це хедж(хоча я зараз взагалі в лонгу до сейлу)Залишається питання: на яку суму дадуть занести, але при такому великому сайзі наші об’єми мають пройти.Я планую заносити 5–10к, але ще остаточно не вирішив. Все таки не хочеться повторяти за стадом, надто багато збирають, висока оцінка, фаундер дивний тіп, тіма жадібна. Але погодьтесь, що буде смішно якщо вийдуть нижче сейлу, я наприклад у тір1 проектах такого не пам’ятаю