Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Empaths
Додано 06 гру 2025

Empaths

@empaths_kaulits
Кількість підписників: 1 594
Фото: 611
Відео: 34
Посилання: 89
Опис:
Книжкова серія "Емпати". Українське міське фентезі, лгбтк+. Посилання на чат: https://t.me/empaths2chat
Джерело

Empaths | Фух, працюю з шостої ранку 🐈‍⬛ (це не я жайворонок, це режим так збивс...

Логотип телеграм спільноти - Empaths Empaths @empaths_kaulits
2 590 Охват/переглядів 2026-01-17 11:41 Повідомлення №765
Фух, працюю з шостої ранку 🐈‍⬛ (це не я жайворонок, це режим так збився) і щось в голові вже повна хурделиця з думок.Пройшов до вас трохи розставити цей хаос по поличках.Що зараз в процесі (інколи зовсім одночасно!!!):🐈‍⬛ Редагування: - Авторське редагування Інсайдерів. 🐈‍⬛Це фактичне 3-4 коло, бо роблю вичитку ще в процесі написання. Але тепер намагаюся охопити весь сюжет, оцінити загальну картину. (А натомість натикаюся на вставки типу *дописати тут щось драматичне*. ААААААА.)Ще буде вичитка перед редакторкою, і потім разом з нею, а ще бажано після неї... *тихо виє, бо горло болить*- Артефактор. 🍴Тут скоріше переписування, по першій главі вже чимало поміняв. Використовував його, щоб трохи розгрузити мізки, поки дописував Інсайдерів. І три нових рукописи:- Білий аконіт, чорний лотос. 🌙Регулярно заходжу накидати туди фрази й сцени. Вже намітив початок, і дуже хочу, щоб події відбувалися взимку.Але основну лінію ще пропрацьовую, якраз є час поки йде редагування Інсайдерів все обдумати.- Демонічна кров. 👁Тут початок готовий давно (ох, ці сни). Вже знаю основний конфлікт (аж два) і сюжет, буде більше демонів, ікл і може навіть гарячих сцен... Але це не точно хд🫦 І невеликий сюрприз, про який я також думаю вже... насправді вже років п'ятнадцять думаю. - Сапфічне фентезі. ❣️Спроби його написати були ще в підлітковому віці, але тоді завадили деякі внутрішні конфлікти. Проте я кожен рік продовжував повертатися до цієї думки. І цієї осені все ж почав робити деякі замальовки, прописав головну героїню (я хочу бути нею, чи хочу бути з нею???)А сьогодні нарешті зрозумів, який хочу сетінг. 🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛Ну і завершу знову Інсайдерами: Вже намальовано дві обкладинки (звичайна та лімітка) від kokhan_art.Повністю готові 5 внутрішніх артів, ще 4 в роботі, один чекає художника (й автора, котрий напише ТЗ). Також в роботі форзац та зворот, а нахзац так само чекає художника (і мене...).Ну, фух.Пішов далі редагувати 🐈‍⬛