Джерело
ЕлІТ | Шановні випускники нашої магістратури!Найперше, вітаємо Вас з цією под...
1 000 Охват/переглядів
2025-02-06 16:54
Повідомлення №2017
Шановні випускники нашої магістратури!Найперше, вітаємо Вас з цією подією та щиро сподіваємось, що як сам диплом, так і витрачений на нього час і зусилля стануть цінними інвестиціями та не раз зіграють на Вашу користь протягом життя. 💡‼️ Отримати диплом та додаток можна буде‼️ ✅ У дружньо-офіційній зустрічі в К3, сховище, де представники кафедр та факультету скажуть трошки палких промов та потиснуть Вам руки📆 вівторок, 11.02.25⏰ 14:00Радо запрошуємо усіх!😇 БУДЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ФУДКОРТ 🍰🌭🍹або✅ Просто прийшовши в деканат з посвідченням особи, студентським квитком та забрати без урочистостей ✅ Якщо Ви не в місті, і не маєте змогу забрати диплом особисто - це може робити хтось з родичів - як урочисто так і просто 😇. Для цього потрібні. ⚙️ Все одно студентський квиток ⚙️ Доручення, у якому зазначити власні паспортні дані, паспортні дані особи, яка забиратиме документи та зазначити, що ви доручаєте даній особі забрати ваш диплом та додаток. ⚙️ Підписати його КЕП та надіслати в деканат на адресу [email protected] ⚙️ В темі листа зазначити ПІБ та групу‼️ Переконайтеся, у тому що ⚙️ Ви заповнили форму для обхідного https://forms.gle/SbLG77TFbufxBz8T9 ⚙️ у Вас відсутні борги за гуртожиток (у тому числі, СумДУ не повинен повернути Вам переплату) ⚙️ у Вас відсутні борги перед бібліотекою.❓ Питання - в коментарі. Якщо що - даний пост уточним.