Джерело
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | ️ | Чотири думки щодо вчорашнього:• Те, що ми бачимо на відео – неприп...
650 Охват/переглядів
2026-04-16 15:01
Повідомлення №18168
⚪️ | Чотири думки щодо вчорашнього:• Те, що ми бачимо на відео – неприпустимо, особливо в такій ситуації. Команда в меншості, а зіроньки відпочивають та дивляться як Луїс Діас забиває, поки Беллінгем намагається одночасно потушити всі можливі пожежі;• Те, що на скріншоті – неприпустимо в такому ж ступені. Памʼятаю сезон 17/18, де в такій же ситуації, ідентичній, ЛУКАС ВАСКЕС ТА МАРКО АСЕНСІО в дві передачі роздягнули захист «Баварії» в Мюнхені та забили гол. Тут же – нічого, бо пасу так і не відбувалося;• І сподобалося ось це від Альваро Беніто (рідко з ним згоден, але це той випадок): «Ти не можеш дозволити собі бути «Реал Мадридом» тільки 3-4 дні за сезон. Якщо ти дозволяєш собі це, то отримуєш закінчений сезон вже у квітні». Важко не погодитися. Вчора, навіть попри вищевказані пункти, ми бачили саме «Реал Мадрид». І тиждень тому. І проти «Сіті». І в дербі. І восени в «Класіко». Але скільки ще таких днів ми бачили цього сезону? Не можна обирати кілька матчів, де ти викладаєшся, а в інших грати «не на 200%», як говорить Альваро Арбелоа;• Щодо самого Арбелоа, то статистика поразок мені ні про що не говорить, тому що у всього свій контекст. На мій погляд, він показав шикарну ментальну і тактичну підготовку до топ-матчів, і не найкращий фокус на рядових іграх Ла Ліги, особливо в період протистоянь в ЛЧ. Проте і не він готував команду до сезону тактично та фізично, а також кадрово. Я не бачу на ринку тренерів, які краще підійдуть як цьому клубу, так і цій команді. Вважаю, що Альваро Арбелоа має отримати повноцінний шанс та літо, де зможе власноруч провести підготовку команди до сезону.На цьому все. Дякую за увагу.@elfutbolico