Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Додано 14 лип 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Кількість підписників: 1 780
Фото: 9,670
Відео: 2,350
Посилання: 5,620
Опис:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Джерело

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Сьогодні «Сельта» зіграє у Лізі Європи, а вже влітку може втратити а...

Логотип телеграм спільноти - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга @elfutbolico
349 Охват/переглядів 2026-02-19 11:59 Повідомлення №17654
🇪🇸🇪🇸 | Сьогодні «Сельта» зіграє у Лізі Європи, а вже влітку може втратити автора своїх останні успіхів – Клаудіо Гіральдеса.Onda Cero повідомляє, що «Атлетік» вже «дзвонив у двері» Містера щодо потенційного контракту – влітку, скоріш за все, Ернесто Вальверде закінчить карʼєру тренера. Гіральдес є одним з тих, кого розглядають як його заміну.Також, впевнений, у списку є Андоні Іраола, Іньїго Перес, Едер Сарабія.Гіральдес – неймовірно цікавий варіант. Він ставить на молодь (те, що треба), ставить сучасний, гнучкий та красивий футбол (те, що треба), витискає з цього високі результати вище очікувань (те, що треба). Єдиний сумнів – адаптація до інших умов. Можливо, такий успіх з вихованцями «Сельти» він має через те, що працював з цими хлопцями до першої команди та знає їх усіх як себе. А що буде в Більбао?Але якщо оцінювати суто роботу Клаудіо, то можна з упевненістю сказати: він – не рівень «Сельти», він вище. Як свого часу Яго Аспас. Це тренер рівня «Атлетіка», а може й вище. Як мінімум на папері, а от пройти справжню перевірку цим рівнем та підтвердити аванси – це вже інша розмова.Але як же буде шкода «Сельту», коли він піде. А уявіть, що він піде одночасно з Яго Аспасом…@elfutbolico