Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вілла Аудиторе #ekmr | щп каті
Додано 14 лип 2024

Вілла Аудиторе #ekmr | щп каті

@ekmr_packs
Кількість підписників: 592
Фото: 663
Відео: 99
Посилання: 601
Опис:
В минулому канал українізованих/створених мною стікерів та емоджі. Наразі особистиЙ щитпост
Джерело

Вілла Аудиторе #ekmr | щп каті | Уважно, цей пост не щп Як ви могли помітити я перестала вести канал но...

Логотип телеграм спільноти - Вілла Аудиторе #ekmr | Стікери, емоджі, пікчі Вілла Аудиторе #ekmr | щп каті @ekmr_packs
99 Охват/переглядів 2025-12-19 19:20 Повідомлення №1542
Уважно, цей пост не щп Як ви могли помітити я перестала вести канал нормально, замість цього, як і жартувала раніше тут тепер щитпостДавайте трохи передісторії, якщо комусь не однаково.Початково цей канал створювався як просто місце де я зберігаю пакунки що переробила, щоб можна було людям дати лінк а вони за гештеґами шукали що їм треба.. але це переросло в тупе й непотрібне намагання стати чимось більшеЩоразу як робила пости, постійно рівнялась з іншими каналами, які довше за мене робили стікери (наприклад Облівіон, канаші) і постійно порівнювала себе з ними, шукаючи чи я роблю погано, чи гірше за них, що збивало бажання і сили якось робити краще, бо загалом й не знаєш чи стікери що ти робиш це сміття яке нікому не треба чи може реально щось цікаве якому треба час Це була тупа погоня ні за чим і в решті я перестала видавлювати з себе цей бред і стала зводити пости до нулю. Може бо я не отримувала такої уваги від аудиторії як вони, може бо просто мені цього й ніколи не треба було 👐Я попробувала вести канали, у мене не вийшло бо у мене не вистачає сил і часу. АЛЕ я найшла себе у своїх ботах, і цим займатись мені цікаво. Перший мій бот це @uibanchik_bot, головна фіча якої (ну або задля чого вона створювалась) це модерація пакунків. Я це зробила і я рада тим як наразі бот вміє модерувати власноруч стікери без участі адміністрації. І на щастя на цьому не зупинилась, наразі там є багатенько інших прикольних фіч для ваших чатівТому вибачте, але цей канал я збережу собі як свій особистий щитпост. Видаляти чи закривати не збираюсь, пости старі видаляти не буду, всі стікери які я постила можна буде найти тут.Всім дякую хто лишається чи був зі мною, сподіваюсь надалі хто вирішить залишитись вам буде цікаво читати хуйню яку я буду сюди писати