Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українці Естонії - eestiukrainlased
Додано 06 січ 2025

Українці Естонії - eestiukrainlased

@eestiukrainlased
Кількість підписників: 1 357
Фото: 1,950
Відео: 46
Посилання: 1,690
Опис:
Корисна інформація для українців в Естонії. Офіційний канал Асоціації Українських Організацій в Естонії Сайт: https://ukraine.ee/
Джерело

Українці Естонії - eestiukrainlased | 8 травня Україна вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Друг...

Логотип телеграм спільноти - Українці Естонії - eestiukrainlased Українці Естонії - eestiukrainlased @eestiukrainlased
1 000 Охват/переглядів 2026-05-08 13:35 Повідомлення №2445
8 травня Україна вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.Це день тихої пам’яті про мільйони зламаних доль, про людей, які пройшли крізь пекло війни, втратили рідних, дім, майбутнє. Це день вдячності всім, хто боровся проти нацизму, хто ціною власного життя захищав людяність і свободу.Україна заплатила за Другу світову страшну ціну. Наші міста були зруйновані, наша земля стала полем битви, а мільйони українців — жертвами двох тоталітарних режимів, які знецінювали людське життя та прагнули підкорити народи страхом і насильством.Ми пам’ятаємо, що війна ніколи не є “величчю” чи “романтикою”. Війна — це біль, руїни, сироти, масові поховання і покоління людей, які так і не змогли оговтатися від пережитого.І сьогодні ці слова для українців — не лише про минуле. Україна знову бореться зі злом, яке прийшло з імперською жорстокістю, ненавистю та бажанням знищити нашу державу й нашу ідентичність. Після нацизму та комунізму світ вкотре зіткнувся з агресивною ідеологією — рашизмом. Світ побачив, до чого призводять безкарність агресора, культ війни та зневага до людського життя.Українці сьогодні борються не лише за себе. Ми боремося за право народів бути вільними, за мир у Європі, за майбутнє без терору й окупації.Пам’ятаємо тих, хто загинув тоді.Шануємо тих, хто бореться зараз.І віримо: зло завжди буде переможене🙏