Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - єКрипта
Додано 06 січ 2025

єКрипта

@ecryptaa
Кількість підписників: 2 827
Фото: 2,930
Відео: 73
Посилання: 2,180
Опис:
Канал з дропами 👉 @eCryptaa По питанням реклами та співпраці звертайтесь до 💬 @ecryptoid
Джерело

єКрипта | ️ВАЖЛИВО - думки про сейл токена $PUMPКриптани, я думаю ви бачили анон...

Логотип телеграм спільноти - єКрипта єКрипта @ecryptaa
607 Охват/переглядів 2025-07-09 15:20 Повідомлення №2375
‼️ВАЖЛИВО - думки про сейл токена $PUMPКриптани, я думаю ви бачили анонси, що 12.07 відбудеться сейл токена $PUMP проєкту PumpFun (головний сервіс по "щиткам" на Solana). Тож, хочу поділитись своїми думками з приводу цього, адже сейл буде майже на кожній біржі.Що тут не так?➡️По перше, загальний саплай токенів 1 трильйон - ну страшного нічого в цьому немає можна сказати, адже є купа щитків з таким саплаєм які входять в топ CMC, але якщо ви подивитесь на ціну токена під час сейлу - то побачите що стартова ціна 0.004$ а це 4 мільярди команда хоче зібрати. Як думаєте чи вийде в них це? Мені здається риторичне питання.Хайп!➡️Звичайно, хайпу тут підняли чимало і думаю що з $PUMP буде дуже багато різних активностей - можливо навіть його "запамплять" якимсь дивом. А далі звичайно як і більшість проєктів вкатяться в дно, бо на мою думку команда хоче обкешиться адже навіщо ще створювати токен, який нікому не потрібен.P.S. Якщо ви провели свій аналіз та дуже хочете зайти в сейл, то найкраще як по мені це зайти на MEXC для нових там хочаб ціна на 40% менша. Доречі, це другий пост такого формату. Як цю рубрику назвати?)💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord