Джерело
Екологічна Платформа | Через сім років Екоплатформа повертається у Вуглик! У далекому 2018 ро...
3 710 Охват/переглядів
2025-03-31 15:23
Повідомлення №2603
Через сім років Екоплатформа повертається у Вуглик! У далекому 2018 році, ми регулярно допомагали львівському притулку для всіх тварин, котрий постійно виборював у місцевої влади право на те життя, яким мають жити всі істоти — без зазнання пожиттєвої експлуатації."Вуглик" переживав складнощі ще до повномасштабного вторгнення: в січні 2018го пожежу, через, вирогідно, навмисний підпал, а після дискредитувався замовними статтями в ЗМІ та місцевими, не поділявшими принципів етичного співжиття. Врешті притулок переїхав і розширився на кілька філій в різних областях. Ми відвідали Миколаївську, де переважно живуть коні, поні і віслюки, яких врятували від експлуатації або викупили у м'ясників, також евакуйовані з зони бойових дій кози, собаки, й коти. Це нагадування про те, що всі істоти мають право на життя і захист, і залишати їх без спроби знайти вихід це не питання неможливості, а питання пріорітетів. Докладайте зусиль, щоб евакуація охоплювала й тих, хто не має голосу, але так само відчуває біль і страх. Спільно з Колективами Солідарності ми змогли покрити нагальні запити: передати тачанку овочів та фруктів, знеболюючі хворіючим коням, бензин для заправки генераторів, корм собакам та рафінований цукор, від якого дуріє віслюк на останньому фото.