Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!

Повідомлення telegram каналу - @economics_politics

Логотип телеграм спільноти - Васильченко|Записки з Ради 2021-11-17

Васильченко|Записки з Ради

Кількість підписників:
587
Фото:
69 
Відео:
Посилання:
126 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Офіційний телеграм-канал народної депутатки, членкині податкового комітету Галини Васильченко. Розповідаю про ключові законопроекти зі стін українського парламенту.

Канал Васильченко|Записки з Ради - @economics_politics - №532

Якими були джерела фінансування Бюджету за останні 5 місяців? 🤔
Аналізуючи статистичні дані, можна зробити висновок, що:
✔️Міжнародна допомога залишається важливим фактором стійкості публічних фінансів. Саме вона дозволяє нам покривати такі видатки як зарплати державних робітників, фінансування пенсій, допомога для ВПО, житлові субсидії тощо.
✔️Держоблігації залишаються вагомою частиною фінансування наших видатків. Кожен вівторок Мінфін проводить аукціони з продажу військових ОВДП. Їх можуть купляти як українці, так і іноземці. А тому якщо ви маєте можливість їх придбати - то це справді дуже важливо робити, оскільки це дозволяє фінансувати військові видатки.
✔️Люди, які залишаються в Україні і продовжують працювати - напряму дуже суттєво допомагають нашій армії. Бо всі надходження з податків і зборів, які ви побачите внизу - йдуть на оборону. Оскільки міжнародні організації не можуть закривати військові потреби.
Далі детальніше по цифрах 👇🏻
💰За оперативними даними Державної казначейської служби, за січень-травень 2023 року до загального фонду державного бюджету надійшло 735,7 млрд грн.
Серед платежів, справляння яких контролюють податкові та митні органи, отримано такі основні надходження👇🏻
📍132,9 млрд грн - податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів;
📍70,7 млрд грн – податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, з яких зібрано 132,4 млрд, відшкодовано – 61,7 млрд грн;
📍65,6 млрд грн – податку на прибуток підприємств;
📍65,2 млрд грн – податку на доходи фізичних осіб та військового збору;
📍41,4 млрд грн – акцизного податку;
📍25,4 млрд грн – рентної плати за користування надрами;
📍11,8 млрд грн – ввізного та вивізного мита.
У цілому за перших п’ять місяців поточного року, до загального і спеціального фондів державного бюджету надійшло 1060,9 млрд грн податків, зборів та інших платежів.
💸Надважливим джерелом доходів державного бюджету у січні-травні цього року стали кошти, отримані Україною у вигляді міжнародної допомоги.
📈За січень-травень загальні надходження кредитів та грантів склали 965,4 млрд грн ($26,4 млрд). З них:
📍Гранти — 226 млрд грн ($6,2 млрд).
🇺🇸Найбільшим донором грантової підтримки у січні-травні 2023 року є Сполучені Штати Америки (219 млрд грн).
🌍Також на безповоротній основі Україна отримала фінансування від Німеччини, Іспанії, Фінляндії, Ірландії, Швейцарії, Бельгії, Ісландії загальним обсягом до 6 млрд грн. Кошти були спрямовані до держбюджету України через Цільовий фонд Світового банку.
📍Внутрішні запозичення (ОВДП) — 240,3 млрд грн ($6,6 млрд). При цьому, за рахунок випуску військових ОВДП залучено 101,1 млрд грн.
📍Зовнішні кредити — 498,6 млрд грн ($13,6 млрд). З них:
🇪🇺 297,1 млрд грн (7,5 млрд євро) – надходження коштів ЄС макрофінансової допомоги;
🏦99,0 млрд грн (2,0 млрд СПЗ) – надходження коштів МВФ;
🇨🇦64,2 млрд грн (2,4 млрд канадських доларів) – надходження коштів позики Уряду Канади.
За січень-травень вдалося залучити на 457,3 млрд грн більше фінансування, ніж було витрачено на погашення і обслуговування державного боргу.
🗓️Найбільше фінансування від міжнародної допомоги надійшло у квітні - 239 млрд грн. Найменше у лютому - 119,4 млрд грн.
100
23-06-12 15:29