Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ECO & ESG: навігатор рішень
Додано 14 лип 2024

ECO & ESG: навігатор рішень

@ecobusinessua
Кількість підписників: 964
Фото: 282
Посилання: 4,220
Опис:
Всіх вітаємо 👋 Це телеграм-канал практичних сталих рішень для бізнесу. Більше про нас — https://ukraine-oss.com
Джерело

ECO & ESG: навігатор рішень | ​Сьогодні в країні назріла гостра проблема з утилізації небезпечних ві...

Логотип телеграм спільноти - ЕКОтрансформація ECO & ESG: навігатор рішень @ecobusinessua
487 Охват/переглядів 2025-02-13 10:30 Повідомлення №4158
​Сьогодні в країні назріла гостра проблема з утилізації небезпечних відходів в агросекторі. 😱 На всю країну лише два підприємства, які мають право обробляти непридатні, фальсифіковані, прострочені пестициди/агрохімікати та тару від них, тоді коли має бути по два в кожній області, звісно, попит породжує і ціну, тому й не дивно, що небезпечні відходи опиняються на узбіччі.Та проблема не тільки в тому, що бракує потужностей для обробки відходів, а й у тому, що 🆘 більшість українців та бізнесу не вважають за потрібне передавати тару на обробку. Тара або спалюється в полі або вивозиться в ліс, що є великою проблемою місцевості, де розвинене агровиробництво. Трапляється й таке, що фермер з відчуттям сповненого обов’язку, віддає тару підприємству, що має ліцензію з управління небезпечними відходами (ліцензіат), а в результаті виявляється, що це шахраї, які використовують тару для виготовлення фальсифікату тощо. ❗️❗️❗️Євроінтеграційний Закон «Про управління відходами» передбачає, що виробники, імпортери та підприємства, що застосовують агрохімію, є утворювачами небезпечних відходів.Та існує проблема, що більшість виробників/імпортерів вважають, що утилізація тари — це проблема аграріїв, проте аграрії вважають навпаки 🤨Бракована, пошкоджена упаковка, транспортна упаковка, біг-беги, непридатна хімія, яка втратила свої властивості або термін придатності якої закінчився, упаковка, в якій були компоненти, з яких виготовляють тукосуміші — у кожного виробника/імпортера має бути договір з ліцензіатом. Те саме стосується і підприємств, що застосовують агрохімію.Відповідно до Закону утворювачі зобов’язані…Детальніше 👉 https://cutt.ly/7rquihFD