Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ECO & ESG: навігатор рішень
Додано 14 лип 2024

ECO & ESG: навігатор рішень

@ecobusinessua
Кількість підписників: 964
Фото: 282
Посилання: 4,220
Опис:
Всіх вітаємо 👋 Це телеграм-канал практичних сталих рішень для бізнесу. Більше про нас — https://ukraine-oss.com
Джерело

ECO & ESG: навігатор рішень | ​Борислав — це єдине місто у світі, яке збудоване безпосередньо на озо...

Логотип телеграм спільноти - ЕКОтрансформація ECO & ESG: навігатор рішень @ecobusinessua
330 Охват/переглядів 2025-01-28 16:11 Повідомлення №4134
Борислав — це єдине місто у світі, яке збудоване безпосередньо на озокеритовому та нафтогазовому родовищі. 🕵️‍♂️ З геологічної точки зору місто Борислав знаходиться у межах Бориславо-Покутської зони Передкарпатського прогину. Крім нафти і газу у Бориславі та поблизу його околиць виявлено майже 10 джерел мінеральних вод типу «Нафтуся» тощо.У межах міста Борислава, населення якого до повномасштабного вторгнення рашистів становило десь 38 тисяч осіб, протягом двох століть, починаючи ще з ХVIII століття, тут видобували вуглеводні. За цей час було пробурено до 2 тисяч свердловин та викопано понад 12 тисяч шурфів-колодязів, з яких видобували озокерит, а пізніше нафту. Специфічність геолого-тектонічних умов території м. Борислава призвела до формування відповідної природно-техногенної системи та є головною причиною забруднення компонентів довкілля 🆘Крім цього, ☝️ неконтрольована, хаотична забудова міста, як за часів володіння західних імперій, так і під час радянської доби, призвела до того, що значна кількість житлових, господарських чи адміністративних будівель розташовані безпосередньо на родовищі, на якому протягом тривалого часу були облаштовані гірничі виробітки для видобування озокериту й нафти: шурфи, колодязі, свердловини, шахти. Значний негативний вплив на довкілля чинять закинуті гірничі виробітки з пошуків та видобування озокериту, які свого часу не були ліквідовані належно і наразі є потенційними джерелами виходів вуглеводнів на денну поверхню…Який створити діючий механізм задля ліквідації загазованості? Намагалися розібратися із експертом 👇https://cutt.ly/le4ABzCb