Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ехолалія
Додано 06 гру 2025

Ехолалія

@echolaliaaaaa
Кількість підписників: 58
Фото: 153
Відео: 4
Посилання: 499
Опис:
Апологет Black Country, New Road і хлібоїд (з маслом) @oleksiimorozov https://www.instagram.com/morzv.code?igsh=cHgyaW5wcHRkdWsy
Джерело

Ехолалія | Хліб з маслом у Slou – 8,5 із 10. Моя любіма бімба на палаці Україна в...

Логотип телеграм спільноти - Ехолалія Ехолалія @echolaliaaaaa
49 Охват/переглядів 2026-02-07 15:39 Повідомлення №576
🙀 Хліб з маслом у Slou – 8,5 із 10. Моя любіма бімба на палаці Україна вже не пацює, замість неї – кафе від власників «Франика», яке намагається бути мілк баромВеликий деревʼяний стіл перед вікном прибрали і поставили стільчики як у дешевих сай-фай екранізаціях від нетфлікса. На стінах – оптимістично міленіальські фрази а-ля «сповільнись». Може, це я дурень, але хіба це працює – продавати додану вартість у вигляді міфічного сповільнення замість того, щоб просто наливати єбєйшу каву і намазувати хліб з маслом? Вочевидь, так, бо там завжди ніде сістиХліб з маслом на палаці Україна не подають. А ще каву перестають наливати десь за годину до закриття??? Раз я вже прийшов, то зʼїв шоколадне печиво, підслухав розмову про секс із хлопцем, який вміє стояти на руках (це таки сповільнило роботу мого мозку), і пішов за обіцяним маслом на інший палац (спорту)Там два поверхи і дохуя хліба з маслом: як окрема позиція, а також у купі різних сніданків. Інтерʼєр там не такий фенсі, але людей ще більше. Флет-вайт в обох закладах гірший, ніж у Bimbo, але все ще окЗа 124 грн подають одну гігантську скибку гречаного хліба і два шматки масла. Вперше бачу, шоб масло було брендоване – з печаткою "Slou" прям по центру і з ребристими краями. На вигляд як мило, але на смак – бімба. Таке я би їв кожен ранок, тому 8,5/10. Бал зняв за сповільнення, але додав половинку за подачу – чашечки красіві, а контейнери для їжі супер зручні 🐻 P. S. Поки їв, на мене з вікна дивився ну дуже вже чонк дрізд#пірамідамаслоу