Джерело
Easy Profit 💵 Крипта | Поділюсь своєю непопулярною думкою про холд токенів, можливо комусь бу...
4 400 Охват/переглядів
2024-09-01 08:30
Повідомлення №4401
Поділюсь своєю непопулярною думкою про холд токенів, можливо комусь буде це корисним 🤔В крипті прийнято, що треба купити токени, тримати їх, а потім прийде бичка, на якій всі зароблять. І ці дії обумовлені великими іксами, які були в 2021 році. Ось мої аргументи, чому ця тактика не робоча в нинішній час:🔘Кількість токенів. Зараз їх в ринку в рази більше. Кожен проект, який має відношення до крипти штампує свій токен, не кажучи про мем-токени. І ймовірність того, що саме токени з вашого портфелю зроблять лайфчендж мінімальна. Коли в 2021 люди бачили, що майже всі токени постійно росли в ціні (тому що їх було відносно мало), тоді й заносили у все підряд. А коли зараз виросте 1-10 токенів з 1000, чи є бажання заносити у всі інші? 🔘Роздута оцінка всіх нових проектів. Токени, які виходять останній рік, вже на лістингу сильно переоцінені, їм просто вже нема куди рости, потенціал далеко не такий як в 2021🔘Постійний тиск на ринок за рахунок розлоків токенів. Коли токен ліститься, в ринку зазвичай 10-15% токенів, а за рахунок їх переоцінки інвесторів влаштовує просто лити токени в ринок, щоб потім ці кошти занести в новий проект і повторити дії. Для чого їм холд, коли вони вже мають 5-30х?🔘Несприятливі економічні умови. В 2021 році ріст крипти припав на глобальний ріст світової економіки і накачування ринків надрукованими $ і €. Зараз же, поки росли акції компаній в 2024, ріс тільки BTC🔘Збільшення кількості юзерів. Щоб ринок виріс в 10 разів, ви уявляєте, скільки має прийти нових користувачів? Не нинішнім же купувати токени, нинішні і так засаджені в ринок, і ріст ринку в 2-3 рази виведе їх хіба в нуль 🔘Психологія. Мало хто може витримати просадку, постійно дивлячись на мінуса. А серед тих, хто зможе, яка кількість людей не продасть при 2х, а буде тримати до 10-20х? В основному люди починають залітати вже на хаях, щоб прокататися на …Написав тільки те, що першим прийшло в голову. Холдити токени є сенс, але на невеликий % депозиту, і то фундаментальні та з потенціалом росту. І обов’язково робити диверсифікацію, 10-15% на токен максимум, а не фул депо в старкнет чи ноткоін і чекати чуда. Якби ви були 100% в стейблах, то можна було вже збільшити свій депозит в 2-5 разів за рік, з мінімальними ризиками. І спати спокійно, а не думати, виросте чи ні ваш куплений токен 🤝🏻