Джерело
Easy Trade | Починаю активний фарм Variational (ну і заодно Extended)Variational– щ...
8 020 Охват/переглядів
2026-01-28 16:52
Повідомлення №1545
Починаю активний фарм Variational (ну і заодно Extended)Variational– ще один перп-декс по типу Hyperliquid, Aster, Lighter…Отримали 11.8 млн$ інвестицій від топ-фондів. Біржа входить в топ по обʼємах і зараз топ-1 по відкритому інтересу серед тих, які ще не мають свого токену. Поки вхід обмежений, тільки по кодах, то є сенс активно торгувати, адже чим далі, тим дорожче буде виходити поінт. Депозит в USDC, мережа Arbitrum.Даю вам код на 50 активацій: OMNIPROFIT Для вас це додатково 12.5% до поінтів і бронзовий рівень на 90 днів. Поради по торгівлі:Не використовувати високе кредитне плече (бажано не більше 10х)⚫️Торгувати середні по обʼєму торгів токени⚫️Утримувати позицію мінімум кілька годин. Я буду перевідкривати раз на добу ⚫️Старатись закривати угоди по TP/SLДля хеджування буду використовувати Extended. Ця біржа також входить в топи по обʼєму і ОІ. Посилання(дає +5% на поінти і 10% знижку накомісії).На одній біржі лонг, на іншій шорт. Потім через день закрив угоди і перевідкрив знов на іншій торговій парі. В планах спалити кілька тисяч $ на комісії і отримати 2-3х до вкладень. Поки що історія з перп-дексами прибуткова. Якщо відпрацьовували топ-біржі з хорошими обʼємами (Hyperliquid, Aster, Lighter, Aevo) то скрізь вийшли ікси. Поінти з Paradex і Backpack зараз також можна продати в 2х від витрат.