Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - The SIL order
Додано 06 гру 2025

The SIL order

@eastern_frontlines
Кількість підписників: 469
Фото: 731
Відео: 20
Посилання: 97
Опис:
Розробка модифікації для гри HOI4 https://send.monobank.ua/jar/3Ff2cTvj1Y підтримка або бета за 50 грн
Джерело

The SIL order | Бачу що з реакціями трошки погано але все ж таки.В громадянській війні...

Логотип телеграм спільноти - HOI4 mod: The SIL order The SIL order @eastern_frontlines
253 Охват/переглядів 2025-12-25 15:07 Повідомлення №1445
Бачу що з реакціями трошки погано але все ж таки.В громадянській війні перемогу здобув білий рух. Правителем росії став Колчак, він намагався стабілізувати країну, проте марно. В 1925 році в росії почався голод, багато людей загинуло але все ж таки до 1927 року ситуація більш менш стабілізувалася алеее… Але в москві через тривалий голод праві офіцери на чолі з Дроздовським пішли зі зброє на кремль та повалили уряд Колчака. Сам Колчак дивовижним чином зник. Ситуацію стабілізував Лавр Корнілов, який з лояльними військами навів лад у столиці і Дроздовського було посаджено в тюрму. На цьому історія не закінчується, партія СЗРС, яку створив Савінков, вчинила повстання в москві і корнілова було вбито. Савінков не зміг протриматися при владі адже війська генерала Денікіна пішли маршем на столицю та проголосили Денікіна головою держави. АЛЕ І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ. В 1931 році за підтримки Японії по всьому Далекому Сході почалося криваве повстання яке очолив Семьонов, придушення цього повстання зайняло 2 роки!! І коли російські війська зайшли в Владівосток, вони пішли далі, в Манчжурію, а поки російські війська проливали кров, народ знову голодував. Генерал Болдирєв зібравши ополчення та лояльні війська виступили на Москву задля справедливості, але цей виступ було придушено а Болдирєва вбито. Незважаючи на те що війна була завершена і Росія захопила половину Манчжурії, народ ненавидів Денікіна і тому, бачучи як живуть українці, знов звернулися до біьшовиків. Більшовики почали нову революцію в 1933 році, яку денікінці придушили буквально за тиждень. Проте, ця революція зробила те що ніхто не очікував. Денікін був вбитий терористом в своїй машині. Задля стабілізації країни, генерал Врангель став головою Росії, повернув базові громадянські права, свободи і монархію. Царевич Олексій став монархом, проте його влада не була абсолютною, він був лише символом, справжня влада була в руках Врангеля. Станом на 1936 рік, росія є досить слабкою країною, але має великий потенціал через ефективну політику Врангеля, вас чекатимуть щонайменше 2 війни з Україною за 3 роки, ну а що буде далі..🤫