Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Donetsk1y EA FC26 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦

@eafc_ua
Кількість підписників: 8 248
Фото: 11,800
Відео: 518
Посилання: 2,540
Опис:
Канал, присвячений EA FC26 Ultimate team/FIFA Ultimate Team від топ-10 трейдера світу Donetsk1y. Актуальні новини, зливи інформації, поради, анонси відео. Флуділка-чат - https://t.me/EAFC_UA_CHAT Віп група з трейду - https://tinyurl.com/DonVip-FC26
Джерело

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦 | Я чув та читав про те, що канадські ідіоти дали ботам в SB озверин, ал...

Логотип телеграм спільноти - Donetsk1y EA FC26 🇺🇦 Donetsk1y EA FC26 🇺🇦 @eafc_ua
4 100 Охват/переглядів 2025-11-16 00:03 Повідомлення №11670
Я чув та читав про те, що канадські ідіоти дали ботам в SB озверин, але сам грав пару матчів на профі суто задля виконання ево. Зараз вирішив трохи почілити та закрити золото-1 під завтрашні нагороди, паралельно вибивши бразильців. Вашій увазі статистика першого матчу зі складом 81 рівня 1 зіграністю, де срібні Капіта, Гаринча та купа інших гравців грали не по позиціях. Я грав ніби матч за 1 ранк у WL, ледь-ледь його виграв. Я не знаю, навіщо контора це робить, але якщо навіть я опиняюсь в ситуації, коли WL та Діви немає сенсу грати через співвідношення поту до нагород, а відтепер і SB немає сенсу грати, бо щоб вибити нормальні нагороди треба відіграти ледь не всі матчі на поті, - то що казати про інших людей? Я просто цього не розумію... Срібні та золоті анрарні бомжі грають як легенди в моменті...Хто з комьюніті міг навіть в теорії просити підсилювати ШІ ботів в SB, єдиному режимі, де реально можна було почілити за норм нагороди? Я не розумію... 😕😕😕ps - в мене немає сил запускати нічний сьогодні, якщо хтось дограє WL та хоче кинути нагороди - пишіть мені в Discord, можемо записати, а завтра на стрімі вже повідкриваємо лайв.#геймплей