Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - e_pytannya
Додано 14 лип 2024

e_pytannya

@e_pytannya
Кількість підписників: 38
Фото: 35,400
Відео: 11,100
Посилання: 11,700
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

e_pytannya | Новий мирний план "не полетить", росіяни сказали категоричне "ні", але...

Логотип телеграм спільноти - Є ПИТАННЯ e_pytannya @e_pytannya
5 110 Охват/переглядів 2025-12-28 11:01 Повідомлення №50224
"Новий мирний план "не полетить", росіяни сказали категоричне "ні", але є "рецепт", як змусити Росію зупинити війну", – дипломат Володимир Огризко у розмові з "Є ПИТАННЯ".Уже сьогодні Зеленський та Трамп мають зустрітись, аби детально обговорити "мирний план" для закінчення війни, яку Трамп так і не припинив до кінця цього року. На думку Володимира Огризка, ця вся ситуація нагадує "дипломатичні танці" навколо того, що ніколи "не полетить". "У дипломатів є такий жаргонний вираз, чи полетить, чи не полетить. Якщо кажуть, що "це не полетить", то цей документ ніколи не реалізується. У мене таке ж саме відчуття, що цей документ нікуди не полетить", – припускає він."Це не план. Це просто перелік ідей, які ще до плану далекуваті. Ми маємо отримати у підсумку позитивну відповідь від росіян. А що нам сказали росіяни, навіть не читаючи того, що зараз на цьому етапі написано? Категоричне ні. Ушаков і Рябков сказали категоричне ні. Путін сказав, що тільки за умов виконання "першопричин конфлікту". Про що ми взагалі говоримо? Це робиться лише для того, щоб була ілюзія якогось руху? Ну, тоді будемо танцювати далі, розповідати, що ці "за", ці "проти", але це ж не про розв'язання питання". Водночас, за словами Володимира Огризка, росіян треба змусити припинити війну, аби почались справжні перемовини з можливістю реального перемир'я. "Тут виникає питання: як? Мій рецепт дуже простий. Це її економічне знекровлення і винищення тих об'єктів військової інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність цієї російської банди. Це те, що ми зараз практично і робимо. Це два напрямки, за якими ми маємо рухатися для того, щоб у Росії більше не було ресурсу для війни", – пояснює дипломат. Як нам першими не "впасти" у війні на виснаження? Повна розмова з Володимиром Огризком тут 👉👉👉 https://youtu.be/JHTfOgozatg📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися