Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - e_pytannya
Додано 14 лип 2024

e_pytannya

@e_pytannya
Кількість підписників: 38
Фото: 35,400
Відео: 11,100
Посилання: 11,700
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

e_pytannya | ️ "Труба 3.0" — кацапи через газову трубу долають Оскіл та заходять у ...

Логотип телеграм спільноти - Є ПИТАННЯ e_pytannya @e_pytannya
6 860 Охват/переглядів 2025-09-12 19:36 Повідомлення №47744
⛽️ "Труба 3.0" — кацапи через газову трубу долають Оскіл та заходять у Куп'янськ🔄 На жаль, ворог втретє використав труби для просочування груп. Вперше це було в Авдіївці, вдруге біля Суджі. В мережі, навіть, з'явився вкид буцімто такі ж труби використовуються для проходу в Покровськ, але насправді відео зняте біля Куп'янська. 🇷🇺 Кацапи збудували цілу логістичну артерію. Входи в трубу знаходяться в районі Лиману Першого. Для пересування у трубі використовуються спеціально розроблені лежанки на колесах, а також електросамокати, де дозволяє висота. Маршрут до околиць Куп'янська займає приблизно 4 доби, тому по дорозі зроблені спеціальні місця для відпочинку та запаси провізії.🏹 Таким чином організовані групи противника без серйозних втрат добираються до Радьківки, а далі переміщуються на південь у ліс, який контролюють. Після цього роззосереджуються в Куп'янську і доходять до залізниці.✈️ Завтра якийсь речник спробує це спростувати, назвавши групи неорганізованими та нечисленними, але в самому Куп'янську вже є позиції для зльоту кацапських пілотів.🏚 Проблем створює і відсутність примусової евакуації місцевих жителів, які зараз перебувають в одних будинках з противником, через що багато куди не можна здійснювати ураження. Крім того, місцеві діляться з ними їжею...🤷🏻‍♂️ Шкода, що досвід Авдіївки та Суджи не був врахований. Але вчергове хочемо вірити, що ця "труба" нарешті послужить уроком.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат