Джерело
e_pytannya | 🏻 Комбат 47 бригади "Маґура" Олександр Ширшин написав, що вийшов з зая...
3 500 Охват/переглядів
2025-05-21 06:40
Повідомлення №44557
👉🏻 Комбат 47 бригади "Маґура" Олександр Ширшин написав, що вийшов з заявою по ситуації на Курщині у публічний простір лише тому, що його формальні звернення були проігноровані. Ширшин пише серед іншого таке: …Несли втрати, оплакували побратимів, збирали волю в кулак і мстилися. Як би складно не було, мої бійці ризикували і виконували накази.Але останні кілька місяців у мене складається враження, що нас просто намагаються стерти. Життями людей розпоряджаються наче зайвими грошима на гулянках. Співмірність втрат і результату вказує на низький рівень ефективності. Саме це і неможливість, визначеним порядком, достукатись до командування щодо збереження боєздатності мого підрозділу і життя моїх людей спонукало мене висвітлити проблему публічно.Також, попри мою заяву, ніхто з моїх бійців не знявся, не залишив позиції, а продовжують виконувати нові завдання поки ще під моїм управлінням.На сьогоднішній день вже є спроби комунікації від ГШ, сподіваюся на конструктивну розмову, випрацювання конкретного робочого рішення, а не просто замилювання очей, щоб уникнути в майбутньому подібних ситуацій.📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися