Джерело
e_pytannya | Тисячі американців виходять сьогодні на мітинги по всій Америці, щоб в...
8 400 Охват/переглядів
2025-04-05 18:23
Повідомлення №43432
Тисячі американців виходять сьогодні на мітинги по всій Америці, щоб висловити стурбованість діями Трампа після вступу на посаду.По всій країні проходить понад 1000 мітингів одночасно, понад 500 000 людей попередньо підтвердили намір взяти участь у одному з них. Очікується, що найбільший протест пройде у Вашингтоні.Американці розмахували американськими, подекуди - українськими прапорами, і несли плакати з різними закликами: вимагали не знущатись з Конституції, звільнити Маска, забрати руки від медицини і освіти. На деяких плакатах громадяни США закликали Конгрес нарешті прокинутись і втрутитись. Подекуди люди висловлювали своє невдоволення прихильникам Трампа фразами типу “MAGA, go fact yourself”.Речниця Білого дому напередодні протестів заявила, що “протести та судові позови не завадять Трампу виконати його обіцянку зробити уряд більш ефективним”. Самого Трампа не було в суботу у Вашингтоні. Американські ЗМІ пишуть, що оголосивши нові тарифи, він поїхав до Мар-а-Лаго грати в гольф. Але в Мар-а-Лаго біля маєтку Трампа протести теж анонсувалися.📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися