Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека
Додано 14 лип 2024

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека

@eRadarrua
Кількість підписників: 360 634
Фото: 21,200
Відео: 2,400
Посилання: 14,200
Опис:
Військово-аналітичний, іронічно-саркастичний, моніторингово-інформаційний, мемо-публікаційний канал 😉❤️ Підтримати паблік : https://base.monobank.ua/Aqsf3PLRs3BYR6 Наша приймальня: @eRadar_ukraine_bot
Джерело

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека | ЧЕРНІГІВЩИНА, 150 КМ ДО КИЄВА: ЯК УКРАЇНЦІ 36 ДНІВ СТРИМУВАЛИ НАВАЛУ Р...

Логотип телеграм спільноти - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека @eRadarrua
79 600 Охват/переглядів 2026-02-24 10:00 Повідомлення №83005
ЧЕРНІГІВЩИНА, 150 КМ ДО КИЄВА: ЯК УКРАЇНЦІ 36 ДНІВ СТРИМУВАЛИ НАВАЛУ РОСІЙСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВОточити Чернігів намагалося понад 30 тис. російських військових. Їм протистояли 2,5 тис. українських бійців.У селі Новоселівка поблизу Чернігова є пагорби. Вони тягнуться 2 км вздовж траси.До центру Чернігова звідси — 9 км по прямій, до Києва — 150 км. П’ять тижнів, тобто 36 днів, від 24 лютого до 31 березня, на цих пагорбах і поблизу точилися криваві бої. Тут застрягли росіяни, які збиралися взяти Київ за три дні.24 лютого північ Чернігівської області було окуповано. Колони ворожої техніки, що рухалися з північно-східного напрямку, заходили хвилями через пункт прикордонного контролю “Сеньківка”. Там сходяться кордони трьох держав: України, Росії та Білорусі, там на полі є монумент Дружби слов’янських народів.Росіяни розставили техніку в окупованих селах і селищах під Черніговом.Російські солдати вбивали і катували селян в окупованих селах.24 лютого на пагорбах біля Новоселівки зайняв позиції батальйон 1-ї танкової Сіверської бригади, що базувався в селищі Гончарівське.За даними ОК “Північ”, на новоселівському напрямку було вбито близько 700 росіян і вдвічі більше поранено. Українці знищили понад 30 з 90 броньованих машин, чотири “Гради”, два “Урагани”, по десять “САУ” й танків. Втрати українців — до сотні загиблих і близько 300-400 поранених, а також четверо полонених. За матеріалами https://myrotvorets.news/chernihivshchyna-150-km-do-kyieva-yak-ukraintsi-36/