Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека
Додано 14 лип 2024

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека

@eRadarrua
Кількість підписників: 360 634
Фото: 21,200
Відео: 2,400
Посилання: 14,200
Опис:
Військово-аналітичний, іронічно-саркастичний, моніторингово-інформаційний, мемо-публікаційний канал 😉❤️ Підтримати паблік : https://base.monobank.ua/Aqsf3PLRs3BYR6 Наша приймальня: @eRadar_ukraine_bot
Джерело

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека | Багато негативу стосовно публікації мера столиці пана Кличка. Цитата :...

Логотип телеграм спільноти - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека @eRadarrua
54 900 Охват/переглядів 2026-01-23 09:56 Повідомлення №79519
Багато негативу стосовно публікації мера столиці пана Кличка. Цитата : Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності). В них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей.  У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни.Столиця, в звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій.До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент.Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. Це не заклик покинути Київ назавжди, це щира порада : поки морози і реально тяжка ситуація, ЗА НАЯВНОСТІ МОЖЛИВОСТІ побути деякий час в кращих житлових умовах, а не в холодних квартирах без води, - використайте її. Чи ви краще хотіли б чути про шашлики ? Вечірки незламності ? Це - жорстока правда, її треба прийняти. Водночас, місто робить все можливе, щоб Київ пережив цю зиму з якомога легшими наслідками. Будьмо реалістами.