Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА)
Додано 06 січ 2025

ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА)

@dzhmilthebest
Кількість підписників: 236
Фото: 21,100
Відео: 3,500
Посилання: 7,010
Опис:
МОЯ СВОБОДА - ТВОЇ ГРАТИ "ЖИВІТЬ У ЗЛАГОДІ. НЕ ПИШАЙТЕСЯ, КРАЩЕ ТОВАРИШУЙТЕ З ПРИНИЖЕНИМИ. НЕ ВВАЖАЙТЕ СЕБЕ МУДРИМИ" До Римлян 12:16
Джерело

ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА) | Окупанти зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотн...

Логотип телеграм спільноти - ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА) @dzhmilthebest
40 Охват/переглядів 2025-12-21 12:30 Повідомлення №206478
Окупанти зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотні людей – ЗМІЗа даними видання Кордон.Медіа, у ніч на 20 грудня на Краснопільщині Сумської області російські війська зайшли в прикордонне село Грабовське, розташоване безпосередньо на лінії кордону. Деталі: видання твердить, що у селі були цивільні мешканці, які раніше підписали відмови від евакуації. Як стало відомо Кордон.Медіа, мова йде про трохи понад півсотні громадян, яких вивезли на територію РФ для проведення так званих "фільтраційних заходів". У нас взагалі існує кордон? Чи він охороняється тільки на Заході від втечі ухилянтів? Рускіє просто заходять в село, забирають пʼятдесят наших громадян, і вивозять в ерефію на катування та допити. Кожен день війни — все більше наражання на небезпеку наших громадян. Навіть в селах, де немає війни як такої. Це не Юнаківсько-Хотінський напрямок, звідки москалі наступають на Суми. Я цей район знаю дуже добре. Там не було механізованих штурмів, в ході яких була прорвана оборона і підари з боями зайшли в населений пункт. Це просто забитий болт на оборону та захист власних громадян, їх життя та здоровʼя. Раніше російські ДРГ безкарно вбивали наших військових в десятикілометровій зоні біля кордону. Зараз просто заходять, збирають місцевих і вивозять в невідомому напрямку.