Джерело
Дзеркало медіа | На Надвірнянщині викрили схему незаконного продажу корисних копалин: з...
294 Охват/переглядів
2026-06-22 17:17
Повідомлення №30098
На Надвірнянщині викрили схему незаконного продажу корисних копалин: збитки державі перевищили 4,5 млн грнПравоохоронці повідомили про викриття схеми незаконної реалізації корисних копалин на Надвірнянщині. За даними слідства, до оборудки причетні колишній виконувач обов’язків директора підприємства «Облавтодор», двоє його працівників та керівник приватної компанії.Слідчі встановили, що державне підприємство мало спеціальний дозвіл на видобуток корисних копалин у районі. Надалі видобутий пісковик продавали приватній фірмі за укладеними господарськими договорами, однак за цінами, які були значно нижчими від ринкових.Упродовж вересня 2023 року — березня 2024 року було реалізовано понад 25 тисяч тонн пісковику. За попередніми підрахунками, внаслідок таких дій державі завдано збитків на суму понад 4,5 мільйона гривень.Наразі тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини справи та роль кожного з фігурантів.🖥Дзеркало Медіа 📱YouTube | 📱Facebook | 📱 InstagramЗ питань реклами: [email protected]