Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дитина у фокусі
Додано 06 гру 2025

Дитина у фокусі

@dytyna_u_fokusi
Кількість підписників: 1 061
Фото: 1,630
Відео: 2,390
Посилання: 34
Опис:
Канал створений з метою розповсюдження україномовного контенту, кінцевим бенефіціаром якого є дитина, і може бути корисним батькам, освітянам, іншим представникам професійної спільноти та всім небайдужим до сфери дитинства особам.
Джерело

Дитина у фокусі | НАВІЩО НАМ ПОТРІБНІ «ШКІДЛИВІ» ЕМОЦІЇ.Друзі, сьогодні поговоримо про е...

Логотип телеграм спільноти - Дитина у фокусі Дитина у фокусі @dytyna_u_fokusi
123 Охват/переглядів 2026-03-02 11:59 Повідомлення №3747
🤔НАВІЩО НАМ ПОТРІБНІ «ШКІДЛИВІ» ЕМОЦІЇ.Друзі, сьогодні поговоримо про емоції. Тема важлива і завжди актуальна.Емоція не контролюється мозком, це миттєва реакція організму на якусь ситуацію або слово.❗️Кожна емоція нам потрібна і важлива! Не потрібно намагатися стримувати свої емоції, вони знайдуть вихід, якщо не зараз, то накопичені виплеснуться потім. Якщо емоція не буде прожита, її інтенсивність буде тільки зростати. І рано чи пізно вона вийде в істериці, неконтрольованій агресії, в апатії.☝️Але, якщо так звані позитивні емоції, такі як радість або здивування (яке допомагає пізнавати нам світ), батькам прийняти легко, то з «негативними» зазвичай справа йде інакше!А давайте разом подумаємо, навіщо ці «шкідливі» емоції нам потрібні:😡Гнів, наприклад, це гучне НІ перешкодам на шляху до бажаного. Чи зможе людина, позбавлена злості, відстояти свої особисті кордони?😱А що було б без страху? Адже ця емоція як сигнал про наближення небезпеки. Тільки завдяки страху у нас є можливість вижити в небезпечній ситуації, оскільки весь організм мобілізується, щоб себе врятувати.😩Смуток - складна емоція. І вона теж потрібна! Без неї люди не розуміли б так радість. Смуток допомагає нам перенести горе, притупити його гостроту. А ще знижує активність людини, тобто дозволяє зберегти сили в стресових ситуаціях - і це іноді дуже-дуже важливо! Так, смуток може обтяжувати, але саме він навіює нам приємні думки і спогади.✏️Наше завдання, як батьків, навчити дитину розуміти і екологічно виражати емоції. Якщо дитина істерить, злиться тощо - не потрібно соромитися, потрібно залишатися спокійною, допомогти дитині тут і зараз, пояснити їй, що з нею відбувається. Тільки тоді вона зможе зрозуміти, що відчуває інша людина (про емпатію поговоримо ще сьогодні)⚠️ Пам'ятайте, що в дитинстві дитина може відчувати тільки одну емоцію за раз, здатність відчувати змішані емоції приходить набагато пізніше.#виховання