Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Додано 14 лип 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Кількість підписників: 3 163
Фото: 1,060
Відео: 876
Посилання: 1,230
Опис:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Легендарний український тренер Мирон Маркевич висловився про матч "Дин...

Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
664 Охват/переглядів 2026-05-11 06:24 Повідомлення №73238
🔹 Легендарний український тренер Мирон Маркевич висловився про матч "Динамо" проти "ЛНЗ" у 27-му турі УПЛ (0:0) і прокоментував слова Андрія Ярмоленка, який описав гру київської команди фразою: "стидоба". 🗣 Гра мені не сподобалась. Якщо враховувати, що грали третя і четверта команди чемпіонату... Це не той футбол, який хотілося б бачити в цьому матчі. Тим паче вивіска така... Грає "Динамо", але... Боротьби багато, але футболу майже не було.Слова Ярмоленка? Та то вже давно стидоба, що тут говорити. Одна вивіска залишилась та й і все.Скарги Костюка щодо стану трави? Я навіть не знаю, що на це відповісти... Чи то взагалі треба коментувати (сміється). Можливо, якість поля важлива, але треба дивитися на гру своїх футболістів – гра "Динамо" зараз просто ніяка. З такою грою "йти" у Лігу Європи... Треба купувати футболістів, бо ця команда знову буде мучитись з Кіпром, з Люксембургом...Ігорю Костюку треба дивитися на ці моменти. "Динамо" потребує якісних футболістів", - передає слова Маркевича Sport.ua.