Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Додано 14 лип 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Кількість підписників: 3 163
Фото: 1,060
Відео: 876
Посилання: 1,230
Опис:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко поділився враженнями від...

Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
840 Охват/переглядів 2026-05-04 12:04 Повідомлення №73203
🔹 Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко поділився враженнями від учорашнього матчу своєї колишньої команди🗣 Киян не вистачило на весь матч. Коли у «гірників» почали виходити свіжі футболісти, це посилило їхню гру, про «Динамо» я цього сказати не можу.Було багато розмов про подорожі команди Арди Турана та їхню втому, але це не завадило гостям виглядати не гірше за суперника і перемогти.Чому так? Це питання потрібно адресувати керівництву клубу і головному тренеру, чому команда елементарно не змогла перебігати опонента. За мого часу футболісти «Динамо» завжди славилися чудовим фізичним і функціональним станом. І якщо не вдавалося перегравати суперника за ігровими якостями, ми брали своє за рахунок витривалості.Динамівці поки не дотягують до рівня «гірників»? Я можу тільки міркувати збоку, тому мені здається, що потрібен якісний трикутник у середині поля, а його немає. У «Динамо» поки, як і раніше, гру здебільшого витягують ветерани, а вони не вічні.Я вже не раз наголошував, що до п’єдесталу кияни не дотягнуть. Єдиний порятунок — це перемога в Кубку України, щоб можна було потрапити до єврокубків. 🗞 Спорт ua