Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Додано 14 лип 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Кількість підписників: 3 163
Фото: 1,060
Відео: 876
Посилання: 1,230
Опис:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Колишній головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко поділився спога...

Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
759 Охват/переглядів 2026-04-16 10:13 Повідомлення №73025
🔹 Колишній головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко поділився спогадами про роботу з іноземними гравцями команди на початку 2000-х:🗣 Чесно кажучи, я не вважаю Валіка Белькевича і Сашу Хацкевича легіонерами. Мені дуже було приємно працювати з багатьма з них.Пам’ятаю, Діого Рінкон тоді був у нас в оренді, вона закінчувалася, і Ігор Михайлович спитав мене: «Ми його беремо чи ні?» Кажу: «Обов’язково беремо» – не жалкую про це рішення. Флорін Чернат дуже…Легко працювати з гравцями… перш за все, не з гравцями, а з людьми, в яких є інтелект, які розумні, які розуміють. Що потім сталося з Рінконом, коли прийшли ще 2-3 бразильці – це вже група.Я був легіонером, я грав у «Сампдорії», у «Рейнджерс». Я приходив у ту команду і не розповідав: «Та ні, що ви робите? В «Динамо» зовсім інакше». Я приїхав у команду, в країну, яку я не повинен любити, але я маю поважати цю країну, поважати той клуб, який дає мені роботу, дає мені заробити гроші для своєї родини. Тому я маю покращувати, а не приносити якісь негаразди цьому клубу. Це дуже важливо.Я розумію, що не всі легіонери знали, що таке «Динамо» – в багатьох випадках вони йшли за грошима. Але це повинно в даному випадку трошки бути на іншому місці. Ти прийшов не допомагати. Коли кажуть: «Він допоможе» – мене завжди це вбиває. Ніхто не вмирає, ніхто не падає, не треба нам допомагати – треба приходити і грати, треба виконувати обов’язки. Ти не повинен отримувати гроші – ти повинен їх заробляти.