Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Додано 14 лип 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Кількість підписників: 3 163
Фото: 1,060
Відео: 876
Посилання: 1,230
Опис:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Албанці здивовані тим, що Україна з такою яскравою грою та таким підбо...

Логотип телеграм спільноти - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
787 Охват/переглядів 2026-04-01 09:06 Повідомлення №72883
🧐 Албанці здивовані тим, що Україна з такою яскравою грою та таким підбором гравців не змогла потрапити на чемпіонат світу. Вони також пишуть про те, що збірна України прогресує та покращила свою гру порівняно з останнім матчем проти Албанії. 💬 Ilir: Чи наша команда «забула» вийти на поле, чи це українці сьогодні такі сильні були. Нашим футболістам має бути соромно. Не має значення, чи офіційний матч чи контрольний. Футболісти мають боротися за свою країну, як це робили українці. 💬 Miftari: Виходить, що Україна програла майбутньому учаснику чемпіонату світу, а ми знову програли невдахам – полякам. А тепер ще й українцям програли. У результаті ми подвійно невдахи. 💬 Bello: Україна грала як топ-збірна Дуже якісний футбол. У них сильний склад та відмінна організація. Ребров зробив команду краще, а ми із Сільвіньйо регресуємо. 💬 Elioi: Хто знає, де купити такого тренера, як в України? Може, це була не Україна сильна, а в них просто хороший тренер? Тому що вони сьогодні грали проти нас навіть не основним складом. 💬 Urban: Говорять, що українці мріють про відставку Реброва. А ми мріємо про відставку Сільвіньйо. 💬 Mici: Українці мають подякувати Реброву і попросити його залишитися. Я хотів би, щоб у нас був такий тренер. 💬 Marini: Гей, Україно, давайте мінятися тренерами? Віддайте нам Реброва, а собі забирайте Сільвіньйо. Ми хоч почнемо грати в атакуючий футбол, а не дивитись на чергову ганебну гру біля своїх воріт!