Джерело
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Екс-форвард київського «Динамо» Максим Шацьких розповів, чого він че...
579 Охват/переглядів
2025-12-18 14:04
Повідомлення №71754
👉🏼 Екс-форвард київського «Динамо» Максим Шацьких розповів, чого він чекає від матчу своєї колишньої команди з єреванським «Ноа» у заключному, 6-му турі основного етапу Ліги конференцій, який відбудеться сьогодні в Любліні.💬 «Динамо» просто зобов’язано перемагати в цьому матчі. І, байдуже, що результат в ньому вже нічого не вирішує для київської команди, яка втратила шанси на плейоф, бо є ж таке поняття, як честь клубу! Та й у гравців має бути гідність.Налаштування повинно бути бойовим, тільки на перемогу. Навіть і не знаю, який ще суперник потрібен динамівцям, щоб здобути три очки… Так, це футбол і всяке буває, але, якщо не «Ноа», то кого ще перемагати?Прогнози я робити не люблю, бо ніколи не вгадую. Та й взагалі, невдячна це справа. Скажу так — очікую на перемогу «Динамо». Буду дивитись гру, переживати за киян… Потрібно брати три очки, покращувати рейтинг УЄФА й на мажорній ноті завершувати календарний рік. Повторюсь, якщо вже такі команди не перемагати, то я навіть не знаю…Що стосується призначення Ігоря Костюка головним тренером «Динамо», то такого рішення від керівництва клубу й варто було очікувати, як на мене. Для мене призначення Костюка — не несподіванка, а прогнозований варіант розвитку подій. Говорити зараз про те, вийде чи ні у Костюка на чолі дорослої команди — це як гадати на кавовій гущі… Покаже тільки час і результати команди. В кінці сезону можна буде оцінювати, — сказав Шацьких для Sport Express.
👑 Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK