Джерело
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Екс-тренер Волині, а нині президент тамтешньої асоціації футболу Віт...
610 Охват/переглядів
2025-12-11 14:35
Повідомлення №71651
👉🏼 Екс-тренер Волині, а нині президент тамтешньої асоціації футболу Віталій Кварцяний поділився очікуваннями від матчу п'ятого туру основного етапу ЛК між Фіорентиною та Динамо.🗣 «Чи є шанси у Динамо? Футбол така гра, що шанси завжди є, але. Навіть попри те, що нині Фіорентина аутсайдер у себе в чемпіонаті, рівень італійської Серії А та нинішньої УПЛ кардинально різні, тому навіть кризова флорентійська команда фаворит у грі проти Динамо. Підбір гравців у них хороший. Можливо, щось не так в середині клубу, звідси й результати такі, а може впевненість розгубили, чи з тренером щось не так, взаємовідносини у гравців… Та майстерність від лідерів Фіорентини, Джеко того ж, нікуди не поділася.Команда Ротаня грала дуже непогано, не закрилась, але програла (2:3), бо індивідуальна майстерність у гравців італійської команди все ж вища.У Динамо зараз ситуація ще гірша, ніж у Фіорентини. Ми бачимо, що новий тренер киян Ігор Костюк, якому не позаздриш, відверто кажучи, пробує щось виправити, робить ротацію складу, але експериментувати у грі з такою командою, як Фіорентина дуже ризиковано. Та й не допоможуть Динамо Ярмоленко, Бражко… Досвіду киянам може не вистачити, а просто битися на полі замало.Думаю, що Фіорентина переможе з рахунком 3:1», - сказав Кварцяний.