Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men
Додано 14 лип 2024

Dynamite Men

@dynamitemen
Кількість підписників: 467
Фото: 6,410
Відео: 1,020
Посилання: 1,110
Опис:
🇺🇦Єдиноборства. Війна. Спорт у політиці. 🥊Підтримати канал: 4149629376788014
Джерело

Dynamite Men | Чуєте ці звуки? Чвяк-чвяк-чвяк-чвяк - то ми на "спортивному фронті" пр...

Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men Dynamite Men @dynamitemen
125 Охват/переглядів 2026-06-02 16:25 Повідомлення №9568
😂 Чуєте ці звуки? Чвяк-чвяк-чвяк-чвяк - то ми на "спортивному фронті" проти русаків боремось. Чергова федерація допускає їх при параді - із прапором та гімном. Бо спорт внє палітікі. І нема якого хуя на русню кивати - вони роблять лише свою справу, і роблять, на відміну від більшості наших федерацій, класно. А спортвнєпалітіковцев і в нас овер дохуя. Дєткам нужно виступать, будєм біть їх в рінгє, пакалєніе пагубім, зато ми їм руки не потиснули, і все інше, що слухати сил нема. У європейській країні керівництва федерацій, проїбавших такі позиції, які були у нас на старті війни, пішли б у відставки. Але ж хто тоді буде пиляти бюджет? Тому всім вам розкажуть про таємні перемовини, про "кашу манную да жизнь туманную", про спорт - престиж країни, про важливість медалей (як тільки з'являється золота медаль з керлінгу чи фристайлу, під Покровськом одразу дохнуть 1000 підорасів. Смішно? Так. Не перебільшуйте власну значимість у воюючий країні. Ви - лише спортсмени, які, змагаються за звання та медалі.). А все це насправді, щоб залишатися при кормушці. спокійно займатися "справою", і щоб ніхто нічого не вимагав - ну відчепіться від нас, ну буде русня, ну що поробиш. Ну а спортікі у більшості більше нічого не вміють, окрім як бити по м'ячу, ібалу чи бігати швидше всіх. Тому і підспівують "керівникам" федерацій - ми їбать яку важливу роботу для країни робимо (звісно, ні). Тому і поїдуть змагатися із руснею за неслабі бюджетні кошти. На цей рік не дивився. У минулому було 5,7 ярдів гривень від воюючої країни на аматорський недоходний спорт, щоб ми їм могли шаблею чи перчаткою постукати по єблєту. Ну а поки: чвяк-чвяк-чвяк-чвяк - то наш "спортивний фронт" працює 😂