Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men
Додано 14 лип 2024

Dynamite Men

@dynamitemen
Кількість підписників: 467
Фото: 6,410
Відео: 1,020
Посилання: 1,110
Опис:
🇺🇦Єдиноборства. Війна. Спорт у політиці. 🥊Підтримати канал: 4149629376788014
Джерело

Dynamite Men | Командир РДК Денис Вайт Рекс дав інтерв'ю югіку вдудю. Можливо, одним ...

Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men Dynamite Men @dynamitemen
126 Охват/переглядів 2026-04-03 10:03 Повідомлення №9314
Командир РДК Денис Вайт Рекс дав інтерв'ю югіку вдудю. Можливо, одним з розрахунків було донесення ідей РДК до "опозіційної" прослойки російського суспільства, можливо, взагалі до русаків, бо РДК - заборонена у РФ організація, і читати їх мережі - собі дорожче може бути. Не знаю. Сам факт - інтерв'ю відбулося. І що я бачу - купу обурених коментарів від українців певних поглядів. "Російський фашист, нацист, в ГУР хоч бачили, кого брали й так далі". Фейсбук, тредс прям рясніє. Можна публікувати певну аналітику, щоб показати ефективність РДК, розповідати про їх бійців, але це буде як виправдання. А виправдовуватись вони не повинні. Ок, це руські фашісти? Всьо, виганяємо їх, а на їх місце ліберально-вільних українських коментаторів - і у саму піздарєзку. На агрегатний завод, у саме очко дияволу, і шоб серед коментаторів були такі бійці-легенди, як Хант, наприклад. Ні? Так а шо робити? не брати усіх, у кого політичні погляди "не демократичні"? Особливо мене повеселила одна "демократична" журналікеса із окупованого Приморську, яка зараз у Чехії)) Вона прям пережила "культурний шок" після 30 хвилин інтерв'ю - які у Вайт Рекса погляди)) У тому чешському котлі прям же видно, кому краще захищати Україну, хто на це має право) А взагалі, нахуя дудя дивитися? Це ж русня, як його не пофарбуй. Але виходить так, що для певної прослойки "вільних українців" у чехіях югочка дудь, який ніхуя для України не зробив, який русофіл, який шкодує "русскії мальчіков", які вбивають, катують, крадуть і окупують, це ок, а Вайт Рекс, який ризикує життям та вбиває росіян заради захисту України, це не ок, бо "не толерастний" - це сюр якийсь)