Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men
Додано 14 лип 2024

Dynamite Men

@dynamitemen
Кількість підписників: 467
Фото: 6,420
Відео: 1,020
Посилання: 1,110
Опис:
🇺🇦Єдиноборства. Війна. Спорт у політиці. 🥊Підтримати канал: 4149629376788014
Джерело

Dynamite Men | Починаючи з 30 чи 31, і до сих пір Запоріжжя під атакою мопедів. Такти...

Логотип телеграм спільноти - Dynamite Men Dynamite Men @dynamitemen
174 Охват/переглядів 2026-01-03 11:57 Повідомлення №8963
😢Починаючи з 30 чи 31, і до сих пір Запоріжжя під атакою мопедів. Тактика у русні нова. Якщо раніше вони накидували на місто 10-20-30-40 і так далі мопедів, бомбили за раз і на деякий час переключались на інші міста, до зараз це ось так: один-три шахеди, але майже без зупинку. Місто у постійній напрузі. Тільки дали відбій, знову тривога, знову 1-3 шахеди на місто.Бʼють по всіх районах - у торгові центри, житлові будинки. Обʼєкти енергетики та зводи. До Космосу та Пісків вже не вперше долітають «молніі» - русаки стали до нас трішки ближче, що вже казати. Тобто, 4 дні вибухи у місті перманентно. У різних районах, у різний час. А 31 числа знайшлися мудаки, яким було мало, та їм захотілося салютів… це за межами розуміння та людяності. Я не був фанатом вибухів й у мирний час. Я бачив зграї переляканих собак у Мелітополі, які біжали куди очі від цих канонад. Це стрес для тварин, для дітей. Це дешеві понти у стилі «у кого гучніше». Ніякої краси, ніякої естетики, просто вибухи. Салют? Зробіть як у Дубаях, у Китаї)) Оце дуже потужний понт. Але все це субʼєктивно та для мирного часу. У нас війна. Вибухи що хвилини. Багато контужених хлопців та дівчат, ПТСР, просто люди налякані. Тому муднів, які дозволяють собі салюти у цей час, потрібно не просто штрафувати, а наказувати. Не формально, а потужно, щоб більше бажання не виникало. Пи Си Три рази текст переписував, щоб матюки прибрати, бо важко для таких «громадян» знаходити формулювання