Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгород - Рідне Місто
Додано 14 лип 2024

Вишгород - Рідне Місто

@dulapchiyinfo
Кількість підписників: 2 272
Фото: 883
Відео: 176
Посилання: 268
Опис:
Головна та оперативна інформація для жителів Вишгородського району
Джерело

Вишгород - Рідне Місто | Що таке Регламент Вишгородської міської ради і чому ольоша момот і мар...

Логотип телеграм спільноти - Вишгород - Рідне Місто Вишгород - Рідне Місто @dulapchiyinfo
5 600 Охват/переглядів 2025-11-11 14:34 Повідомлення №1642
Що таке Регламент Вишгородської міської ради і чому ольоша момот і марина мельник-спиридонова вважають за честь його порушувати 🧐Регламент- це основний документ міської ради, яким регулюється вся внутрішня діяльність та процеси. В тому числі, засідання Постійних комісій, частина з яких не збираються роками! Так-так! Роками! Наприклад, комісія з питань планування та формування бюджету міста! Або, комісія з питань законності, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, гуманітарних питань та міжнародних відносин! Вони не збираються взагалі 💁‍♂️Контролювати це все, мала би марина мельник-спиридонова - секретарка Вишгородської міської ради, але вона так зайнята службовим романом з міським головою ольошею момотом, що про виконання своїх безпосередніх обов'язків геть позабула 🙂 але не позабула, клянчити під час минулої сесії собі премію в розмірі 200%.Навіть зараз, не встигла вона стати тимчасово виконуючою обов'язки, як грубо порушила Регламент, в ст. 21 якого сказано, що чергові сесії скликаються, в останній четвер місяця. У разі, якщо на останній четвер місяця припадає святковий або неробочий день, то сесія Ради переноситься на найближчий четвер. Для марини Регламент не документ і не вказівник - вона призначила засідання сесії на передостанній вівторок місяця - 18 листопада 🙂Ну що ж 🙂 Побачимо, як марина збере комісії і як будуть голосуватися питання, що їх не пройдуть 🙂Здається прийшов час і по судам трохи їх потягати, за невиконання Регламента.