Джерело
ДУІКТ info📑 | Команда Державного університету телекомунікацій — серед кращих на Чемп...
1 900 Охват/переглядів
2025-05-01 09:53
Повідомлення №1228
Команда Державного університету телекомунікацій — серед кращих на Чемпіонаті Києва з шахів!28–30 травня 2024 року в стінах Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського відбувся Чемпіонат Києва з шахів серед студентських команд закладів вищої освіти в рамках ХХ літньої Універсіади м. Києва 2024–2025 навчального року.Свою майстерність, витримку та командну єдність гідно представила команда Державного університету телекомунікацій, до складу якої увійшли: • Артем Столяров, БСД-34 • Богдан Петлицький, ІСД-51 • Валерія Тищенко, ТСД-32 • Яна Конюх, БСД-21Попри надзвичайно сильну конкуренцію з боку 20 найкращих команд столиці, наша четвірка здобула 5-те почесне місце, виборовши 34 перемоги та зафіксувавши 4 нічиї. У кожній партії гравці демонстрували глибоке розуміння гри, вміння тримати емоційний баланс і стійкість у критичних ситуаціях.Особливо приємно відзначити, що троє з наших шахістів увійшли до топ-20 в особистому заліку з бліцу, що є свідченням їх високого рівня гри та інтелектуальної майстерності.Щирі вітання команді Державного університету телекомунікацій із гідним виступом і вагомими досягненнями!Висловлюємо особливу подяку тренеру команди — професору Юрію Пепі за професіоналізм, мудре наставництво і щиру підтримку кожного учасника.Ми пишаємося вами!Бажаємо нових звершень, яскравих перемог і невичерпного натхнення.Ви — справжня гордість нашого університету!