Джерело
Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | Нанесла 1,5 млн грн збитків державі: на Закарпатті поліцейські викрили...
1 900 Охват/переглядів
2024-07-29 13:31
Повідомлення №4707
Нанесла 1,5 млн грн збитків державі: на Закарпатті поліцейські викрили посадовцю Ужгородської міськрадиФігурантка погодила введення в експлуатацію житлових комплексів без сплати інвестором обов’язкового одноразового внеску до бюджету. Наразі порушниці повідомлено про підозру. За скоєне їй загрожує до шести років ув’язнення.🔹Оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області Нацполіції спільно з працівниками ТУ БЕБ у Закарпатській області встановили, що посадовиця одного з управлінь Ужгородської міськради причетна до завдання державі 1,5 млн грн збитків.🔹У період 2020 року фігурантка двічі погодила введення в експлуатацію житлових комплексів без сплати пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Ужгорода. У першому випадку держава недоотримала мільйон гривень, а в другому - понад 500 тисяч гривень. 🔹Наразі слідчі, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомили посадовиці про підозру.Facebook | Х | Сайт | Підписатися