Джерело
Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках одного з ключови...
1 980 Охват/переглядів
2025-12-19 10:30
Повідомлення №7876
Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках одного з ключових підприємств енергетичної сфери державиУ 2023–2025 роках підприємство перерахувало профспілковим організаціям десятки мільйонів гривень – на відпочинок, лікування, підтримку працівників, а також проведення культурних і освітніх заходів. Втім замість цього частину коштів керівники профспілок використали у власних інтересах.Гроші списували під виглядом семінарів, навчань, конференцій і консультацій, які фактично не проводилися або існували лише в документах. Також, оплачували приватні банкети, поїздки, проживання та послуги сторонніх осіб. Частину коштів знімали готівкою, іншу – виводили через підконтрольні компанії, а також благодійні та релігійні організації. У межах досудового розслідування поліцейські провели 48 санкціонованих обшуків у місті Києві, Київській, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Житомирській, Вінницькій, Харківській, Миколаївській, Сумській та Чернігівській областях. Наразі трьом керівникам первинних профспілкових організацій повідомлено про підозру за привласнення та розтрату майна в особливо великих розмірах.Поліція продовжує встановлювати всіх осіб, причетних до схеми, а також остаточну суму завданих збитків.Facebook | Х | Сайт | Підписатися