Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції
Додано 14 лип 2024

Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції

@dsr_npu
Кількість підписників: 5 752
Фото: 5,980
Відео: 1,360
Посилання: 3,500
Опис:
ДСР - міжрегіональний територіальний орган у складі Нацполіції 📍Резонансні події 📍Оперативно про гучні затримання та боротьбу з оргзлочинністю ✅ Facebook - https://bit.ly/FB_DSR ✅ Х - https://bit.ly/TW_DSR ✅ Сайт ДСР - https://dsr.npu.gov.ua/
Джерело

Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | Незаконно видобули мінеральної води на понад 644 млн грн: на Закарпатт...

Логотип телеграм спільноти - Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції @dsr_npu
1 100 Охват/переглядів 2025-02-20 12:12 Повідомлення №5955
Незаконно видобули мінеральної води на понад 644 млн грн: на Закарпатті підозри отримали посадовці Серед фігурантів — керівник та заступник директора одного з санаторіїв. Зловмисники налагодили незаконний видобуток мінеральної води за межами офіційно дозволеної для користування ділянки надр. Лише за півроку зловмисники незаконно викачали і реалізували понад 26 000 метрів кубічних мінеральних вод. Ділкам загрожує до шести років позбавлення волі.Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції, перебуваючи на керівних посадах закладу, і маючи ліцензію на забір мінеральної води з джерела у Мукачівському районі, фігуранти добре розумілися на механізмах видобутку води із свердловин та дозволених об’ємах для викачування. Втім, за допомогою спецзасобів здійснювали масовий забір мінеральних вод на ділянці, з якої не мали права видобувати корисні копалини. Надалі незаконно видобуту воду у цистернах за допомогою вантажівок транспортували до місць розливу й реалізовували суб’єктам господарювання на території всієї країни. Встановлено, що упродовж лютого-червня 2024 року незаконно було видобуто понад 26 000 метрів кубічних вуглекислих мінеральних вод, а сума завданих державі збитків унаслідок самовільного користування надрами становить понад 644 млн грн..Деталі за посиланнямFacebook | Х | Сайт | Підписатися