Джерело
DIM∆S/DS ✧ | Я на 1 курсі 1 семестр в ХДУ online : Є такі 6 предметів в нас👆, вся у...
299 Охват/переглядів
2025-11-02 15:07
Повідомлення №4959
Я на 1 курсі 1 семестр в ХДУ online : Є такі 6 предметів в нас👆, вся учоба на парах в зумі, і на цій платформі де треба виконувати дз, контрольні і так далі. Трохи там можна було б зручніше візуально все зробити, але може бути. Я вибрав для себе три предмети, які більш менш мені цікаві, по них, з джпт щось виконую як маю час. Решту взагалі для мене темний ліс, о та матем. Як китайська мова для мене, ще норм Іст.Укр, але нашо мені того, треба мені історії Укр гляну щось в ютубі чи фільмец, тай все, краще б англ була, кароче на такі пари особо не ходжу.Хочу сказати що ХДУ реально топ, і дуже сучасна форма навчання, багато аі. Хз як інших зараз, але тут прям сильно, колись коли я з 9класу поступав то був брєд брєдовий на перших курсах. Запаяли мені мозги, всім чим не треба і треба, і кожен день був на парах 3 роки в день в день бо то, мед🏥.😫 (зараз для мене це травма осознавати скільки часу впусту.... одним словом був в систємі. Зараз жесть як все по іншому.. Думайте молоді пацани, не просирайте свій час в тому що вам не потрібно.Ще хороший пост про навчання в уніках+бронь - https://t.me/dsdimas/4805