Джерело
Радіологія💙💛 with dr.Taranushchenko. Рентген, КТ МРТ. | 28 травня 2024 року був опублікований цей текст: Хочу звернутись до св...
581 Охват/переглядів
2026-03-22 11:04
Повідомлення №1853
28 травня 2024 року був опублікований цей текст: Хочу звернутись до своїх! Думки про те щоб створити спільноту, яка буде допомагати в професійному розвитку студентам та молодим лікарям (або лікарям, які цікавляться візуалізацією) моя давня мрія, бо існує якась невидима прірва між спеціалістами та студентами або лікарями-початківцями. Разом я сподіваюсь нам вдасться побудувати міст через цю прірву!Почати я пропоную із Zoom конференції де поговоримо цілі, які Ви зможете досягнути в цій команді. (В якості вступного внеску запропоную Вам задонатити на збір на медичні потреби комортну для Вас суму, тож за гроші не переживайте, я з Херсону і розумію, що зараз не найкращий фінансовий момент у багатьох). Найважливіше, для мене це однодумці, які шукають можливості для розвитку та реалізації свого потенціалу. Перефразую відомий вислів: « Мені нема чого Вам запропонувати крім тисяч статей, досліджень, відео на ютубі та годин самовдосканалення, але якщо Ви досі маєте мрію з якою колись вступали в медичний, то зроблю все аби допомогти Вам її реалізувати!».це текст було опубліковано, група зібралась дуже швидко і ми почали.. Набір відтоді не проводився, а спільнота почала своє існування За цей час ми зробили багато... розібрали багато КТ та МРТ досліджень і прийняли серйозну участь в зборах на аптечки для Айдару.Сьогодні я знову пропоную вам долучитись до цієї спілки, бо за ці роки аудиторія читачів соціальних мереж суттєво збільшилась і є велика потреба в аптечках.Що планується?- декілька разів на місяць розбирати цікаві кейси з моєї практики, дивитись, як переглядати дайкоми з можливістю потім покрутити їх самостійно (вже анонімізовані) та почитати протоколи (так ми там їх не ховаємо🙈), задати питання, просто потеревинити, переглянути відео розборів в зручний час. - раз на два тижні скидати на збір на аптечки (100 грн) можна і більше це вітається😊, Вам будуть приходити нагадування (ще обмовлюсь, посилання для донатів, які будуть надсилатись Вам, то безпосередньо бійців Айдару, я особисто не приймаю ніякі переводи на свої картки😅 та не маю з них ніяких часток з донатів, якщо це потрібно озвучити)-також до нас заходять гості з різних куточків нашої країни (лікарі-радіології) беручи з собою кілька цікавих кейсів, бо я не можу показати патології з якими не працюю. - а цей пункт запрошення для колег, якщо Ви хочете поділитись, кейсами, розповісти про цікавий випадок, поділитись досвідом (повірте навколо дуже багато інтернів/молодих лікарів/студентів), які мріють отримати почерпнути досвід старших колег, навіть якщо Ви не вважаєте шо робите шось супер складне (поставте плюсик чи напишіть мені особисто https://t.me/nikitavladim8 та заплануємо з Вами ефір).Для того, щоб долучитись ПотрібноЗадонатити сумму від 100 грн на збір аптечокhttps://pay.a-bank.com.ua/card/Y3ErFbvLFNNNnrFIабо за номером 4323347364905783зробити скріншот та заповнити гугл форму з трьох пунктів в останньому додати скрін переводу https://docs.google.com/forms/d/1slXGf6QyS-zMceA51lNMffk79LY1fA_Iu8ffVt0QtxI/edit?hl=ukЕфір планується на 16:00 23.03.2026Я Вас додам в группу в телеграмі і там буде посилання на ефір.Надсилання друзям, або доєднання до збору вітається